«Берег надії» приймає другий заїзд
Середа, 17 лютого 2016, 18:17
Рекреаційний центр «Берег надії», що у Головчинцях Летичівського району, уже вдруге у цьому році зустрічає відпочивальників із Хмельницького. Цього разу оздоровляться та відпочинуть 24 хмельничанина з обмеженими можливостями. Більше половини із них – вимушені переселенці зі сходу України, які стали на облік та проживають в місті.
На хмельничан чекають курс оздоровчих процедур, пізнавальні екскурсі та цікаве дозвілля. І все це абсолютно безкоштовно. Середня вартість такої путівки близько двох тисяч, однак усі фінансові витрати на себе взяв міський бюджет. За словами самих відпочивальників: можливість оздоровитися на лоні природи, ще й безкоштовно -  приносить користь та подвійне задоволення.
alt
Хтось на оздоровлення із найкращими сподіваннями їде вперше, інші уже знайомі із послугами рекреаційного центру.
Та головні переваги «Берега надії» - мальовничі пейзажі та свіже лісове  повітря, що є найкращими лікарями.
А набір жителів міста Хмельницького з обмеженими можливостями, переселенців та членів їх сімей на безкоштовне оздоровлення у Рекреаційному центрі сімейного типу по відновленню здоров'я дітей-інвалідів та інших груп населення з обмеженими можливостями «Берег надії. продовжується. Цьогоріч у рекреаційному центрі запланували прийняти 12 заїздів.
alt
Для отримання послуги необхідно звернутись в управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради за адресою: 29013, м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 32, каб. № 7, тел:79-48-84.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02