У міській раді провели спільну нараду щодо охорони громадського порядку у Хмельницькому
Четвер, 18 лютого 2016, 12:28

 

Під головуванням секретаря міської ради Михайла Кривака відбулась робоча нарада з представиками міського відділу поліції, управління патрульної поліції та  громадських організацій. Йшлося про охорону громадського порядку у місті Хмельницькому, проблеми та шляхи їх вирішення. Аби почути проблемні питання у мікрорайонах міста, зокрема щодо грального бізнесу, незаконної реалізації підакцизних товарів і допомогти вжити заходів для їх усунення на нараду запросили голів комітетів самоорганізації населеня мікрорайонів міста. Учасники наради обговорили план взаємодії правоохоронних органів та місцевого самоврядування при реагуванні на випадки порушення громадського порядку.
alt
Командир батальйону патрульної поліції лейтенант поліції Павло Семенюк ознайомив присутніх із завданнями, які стоять перед управлінням патрульної поліції міста, наголосив на необхідності співпраці поліції з керівниками територіальних громад, з громадськістю та на необхідності активізації роботи формувань з охорони громадського порядку. Адже основне завдання правоохоронців – недопущення скоєння адміністративних та кримінальних правопорушень на території патрулювання. Повідомив,  що працівники поліції мають намір залучати до патрулювання з охорони громадського порядку громадськість міста.
Слово було надане головам комітетів самоорганізації населення чотирьох мікрорайонів міста: Книжківці, Ружична, Лезневе і Гречани. Вони зупинилися на проблемних питаннях щодо охорони громадського порядку на підконтрольних їм територіях та висловили готовність до співпраці із працівниками поліції у їх вирішенні.
З інформацією про роботу відділу превентивної діяльності міського відділу поліції виступив Віталій Рашов.
Секретар міської ради Михайло Кривак подякував представникам правоохоронних органів за їх ініціативу й важку, але так необхідну жителям міста роботу, звернув особливу увагу на проведення профілактичних заходів та на забезпечення співпраці міської влади й правоохоронних органів у вирішенні нагальних питань забезпечення охорони громадського порядку та громадської безпеки. Наголосив, що міська рада завжди співпрацювала і буде співпрацювати з правоохоронними органами у вирішенні цих питань.
Такі спільні засідання надалі будуть проводитись один раз на місяць. Наступного разу обговорюватиметься питання регулювання дорожнього руху. На засідання вирішено запросити представників управління патрульної поліції та відділу організації безпеки дорожнього руху управління житлово-комунального господарства міської ради.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02