«Світ належить дітям»
П'ятниця, 19 лютого 2016, 12:03
«Світ належить нам – дітям! І прийшли ми в цей світ чистими і світлими для того, щоб творити добро і бути щасливими, поважати старших і любити ближнього свого. У своїх маленьких долоньках тримати велику Матінку-Землю, плекаючи та оберігаючи її. Безмежно любити свою рідну Україну. Адже прийшли ми в цей світ задля миру на Землі. І цей світ належить нам – дітям!» Саме цими словами в Хмельницькій дитячій школі мистецтв розпочався звітний концерт зразкового ансамблю сучасного танцю «Фреш», присвячений 25-річчю від дня створення школи.
alt
В концертній програмі взяли участь майже 80 учасників. Це учні 1-8 класів та випускники ансамблю. Талановиті хореографічні постановки Юлії Шенькарук, у натхненому виконанні учасників ансамблю, неодноразово підкорювали серця і глядачів, і прискіпливих членів журі поважних конкурсів. В цьому глядачі могли пересвідчитись, переглянувши танці «Справа в капелюсі», «Валіза», «От вінта», що отримали нагороди в номінації «За оригінальність постановки».
У дитячій школі мистецтв є можливість розвинути усі свої таланти. Окрім хореографічного тут можна опанувати й музичне, театральне й образотворче мистецтво. Присвячуючи звіт ювілею навчального закладу, режисерський задум Юлії Шенькарук об’єднав в концерті єдиним сюжетом хореографічні постановки, що відтворюють роботу усіх відділень нашої школи. З першої хвилини концерту глядача захопило чарівне дійство.
Керівник зразкового ансамблю сучасного танцю Юлія Шенькарук – креативна, творча особистість, яка не боїться експериментувати в своїй роботі, втілювати сміливі, цікаві ідеї у власних сюжетних постановках. Ось і цього разу глядачі немов потрапили в світ неповторних образів та рухів. Оформлення сцени та оригінальні костюми сприяли активності дійства, переконливості, органічності його сприйняття глядачами. Невичерпна енергія та щирість дітей створили особливу атмосферу свята та гарного настрою.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02