Developed by JoomVision.com
Запрошуємо долучитися до обговорення пропозиції щодо перейменування проїзду Геологів у місті Хмельницькому на проїзд Юрія Козловського

Громадське обговорення проводиться топонімічною комісією, управлінням організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

 

Пропозиція щодо перейменування проїзду Геологів у місті Хмельницькому на проїзд Юрія Козловського внесена громадською радою при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради та ініціативною групою громадян.

Пропозиція розглянута на засіданні топонімічної комісії 15 лютого 2016 року.

Пропозиція обґрунтована тим, що Юрій Костянтинович Козловський (1940-1915) – доктор технічних наук, академік Української технологічної академії, заслужений діяч науки і техніки, заслужений винахідник України, благодійник. Одним з перших в країні запропонував цілий ряд винаходів, спрямованих на збереження родючості чорноземів, використання нових видів енергії, створення надсучасних пористих матеріалів. На проїзді Геологів знаходиться приватна науково-технічна фірма «Союз», яку він заснував та очолював. Ю. Козловський за власні кошти збудував на проїзді церкву, яка нині діє.

Пропозиції (зауваження) щодо питання, винесеного на громадське обговорення, приймаються до 8 квітня 2016 року за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Для довідок та консультацій з питання, винесеного на громадське обговорення, звертайтесь за тел. 65-03-35.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради до 17 квітня 2016 року.

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02