Визначились переможці турніру-меморіалу пам’яті Анатолія Сургунда
Понеділок, 29 лютого 2016, 16:27
У Хмельницькому шахово-шашковому клубі ДЮСШ №2 відбувся 17-й шаховий турнір-меморіал пам’яті Анатолія Сургунда. Участь у змаганнях взяли більше ніж шість десятків спортсменів. Окрім хмельничан свою майстерність демонстрували гості із Краматорська та Старобільська. Поєдинки вирували впродовж двох днів.
alt
Колишній голова виконкому міської ради (1973-1980) Анатолій Сургунд був неабияким шанувальником шахів. У його доробку товариські матчі з чемпіонами світу Ботвінніком та Талем. Свого часу Анатолію Станіславовичу вдалося реалізувати чимало починань для розвитку шахового спорту у місті та області. Шахово-шашковий клуб при ДЮСШ №2 – це теж його творіння.
Запекла спортивна боротьба вирувала впродовж двох днів. Свою майстерність демонстрували і школярі, і пенсіонери.
alt         alt
Перемогу у турнірі здобув бронзовий призер чемпіонату Європи Юрій Разін, срібло у майстра спорту Олега Поліщука, бронза – у Любомира Міхальця. Кращою серед представниць прекрасної статі стала юна Євгенія Дзятко, серед юнаків Дмитро Познанський, ветеранів – Сергій Прокін, людей з особливими потребами – Сергій Гуменюк. Приз «За волю до перемоги» здобули Анатолій Дудар та Володимир Димчишин. 
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02