Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

від 29.02.2016 року № 183 "Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів в місті Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування в режимі маршрутного таксі"
П'ятниця, 04 березня 2016, 13:18

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ
від 29.02.2016 року № 183

Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів в місті Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування в режимі маршрутного таксі

 

Розглянувши пропозицію управління транспорту та зв’язку, звернення перевізників м. Хмельницького, які здійснюють пасажирські перевезення в місті, відповідно до ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 7 Закону України "Про транспорт", ст.10 Закону України "Про автомобільний транспорт", Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженої Наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 17.11.2009 року № 1175, виконавчий комітет міської ради

 

 

ВИРІШИВ:

 

1. Встановити тарифи на транспортні послуги по перевезенню пасажирів у міському пасажирському транспорті загального користування, який здійснює пасажирські перевезення на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі у розмірі 3,50 грн. за одну поїздку.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 20.05.2014 року № 317 "Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів в місті Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування" в частині встановлення тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі.

3. Рішення набирає чинності з 01 березня 2016 року.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на управління транспорту та зв’язку та заступника міського голови А. Бондаренка.

Міський голова О. Симчишин

 

 

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02