Developed by JoomVision.com
Запрошуємо долучитися до обговорення пропозицій щодо присвоєння назв скверам міста Хмельницького
Громадське обговорення проводиться топонімічною комісією, управлінням організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».
1. Пропозиція щодо присвоєння скверу,що розташований між будівлею Хмельницької обласної філармонії та будівлею готелю «Центральний», назви «Сквер імені Кузьми Скрябіна».
Пропозиція внесена Хмельницькою міською радою (рішення від 16.03.2016р. №76 «Про розгляд електронної петиції «Створення скверу імені Кузьми Скрябіна»).
Пропозиція розглянута на засіданні топонімічної комісії 22 березня 2016 року.
Пропозиція обґрунтована тим, що більше 600 хмельничан підтримали електронну петицію до Хмельницької міської ради щодо створення у місті скверу імені Кузьми Скрябіна з метою вшанування пам’яті лідера гурту "СКРЯБІН" - Андрія Вікторовича Кузьменка.
alt
 
2. Пропозиція щодо присвоєння скверу, що розташований між будівлею Хмельницької обласної філармонії та проїзною частиною вул. Кам’янецької, назви «Сквер імені Володимира Івасюка».
Пропозиція внесена творчим колективом Хмельницької обласної філармонії та розглянута на засіданні топонімічної комісії 22 березня 2016 року.
Пропозиція обґрунтована доцільністю вшанування пам’яті видатного українського співака, композитора і поета, основоположника української естрадної пісні, автора понад 100 пісень, 53 інструментальних творів, музики до спектаклів і кіно, Героя України Володимира Івасюка. Останній виступ Володимира Івасюка відбувся саме на сцені Хмельницької обласної філармонії.
 
alt
Пропозиції (зауваження) щодо питань, винесених на громадське обговорення, приймаються до 15 травня 2016 року за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Для довідок та консультацій з питань, винесених на громадське обговорення, звертайтесь за тел. 65-03-35.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради до 24 травня 2016 року.

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02