Developed by JoomVision.com
Звіт за результатами громадського обговорення пропозиції щодо перейменування проїзду Геологів у місті Хмельницькому на проїзд Юрія Козловського

 

Організатор громадського обговорення: топонімічна комісія, управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради.
Зміст питання, що виносилося на громадське обговорення – пропозиція щодо перейменування проїзду Геологів у місті Хмельницькому на проїзд Юрія Козловського.
Пропозиція внесена громадською радою при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради та ініціативною групою громадян (звернення від 01.02.2016 року).
Громадське обговорення проводилось відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» у формі електронних консультацій.
Повідомлення про громадське обговорення було розміщене на веб-сайті Хмельницької міської ради 17.02.2016 року. Пропозиції від громадян приймались до 08.04.2016 року.
Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні:
Сусловська Л.І., Палянца В.Г., Паюк С.Б., Хамський В.Й., Краковецький І.В..
Всі учасники громадського обговорення підтримали пропозицію щодо перейменування проїзду Геологів у місті Хмельницькому на проїзд Юрія Козловського.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02