Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

26. "Про збільшення розміру статутного капіталу і затвердження Статуту спортивно-культурного центру “Плоскирів” у новій редакції"
П'ятниця, 15 квітня 2016, 15:13

 

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення п’ятої сесії
№26 від 16.03.2016
 
 
 
Про збільшення розміру статутного капіталу і затвердження Статуту спортивно-культурного центру “Плоскирів” у новій редакції
 
 
 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації, керуючись рішенням сорок восьмої сесії Хмельницької міської ради від 04.03.2015р. №2 «Про внесення змін та доповнень до бюджету міста Хмельницького на 2015 рік», рішенням п’ятдесят першої сесії Хмельницької міської ради від 15.07.2015р. №31 «Про внесення змін та доповнень до бюджету міста Хмельницького на 2015 рік», Положенням про порядок збільшення (зменшення) розміру статутного капіталу комунального унітарного підприємства Хмельницької міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 30.05.2007р. №1 зі змінами, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 57 Господарського кодексу України, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Збільшити розмір статутного капіталу спортивно-культурного центру “Плоскирів” на 474377,18 грн. (чотириста сімдесят чотири тисячі триста сімдесят сім грн. 18 коп.).

 

2. Затвердити Статут спортивно-культурного центру “Плоскирів” у новій редакції, який доручити підписати директору СКЦ «Плоскирів» С.Михайлову (згідно з додатком).

 

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник та управління молоді та спорту.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров'я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

 

Міський голова С.Симчишин

 

Результати поіменного голосування "ЗА ОСНОВУ"

Результати поіменного голосування за пропозицію комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації

Результати поіменного голосування "В ЦІЛОМУ"

Останнє оновлення на Понеділок, 25 квітня 2016, 15:54
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02