Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

15. "Про затвердження Комплексної програми мобілізації зусиль Хмельницької міської ради та Державної податкової інспекції у м.Хмельницькому Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до бюджетів усі"
Вівторок, 31 травня 2016, 10:01

 

 

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення шостої сесії
№15 від 18.05.2016
 
 
 
Про затвердження Комплексної програми мобілізації зусиль Хмельницької міської ради та Державної податкової інспекції у м.Хмельницькому Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2016-2020 роки
 
 
 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою створення сприятливих умов для розвитку підприємництва в місті Хмельницькому, збільшення надходження коштів до міського бюджету на основі добровільного виконання платниками своїх податкових зобов’язань, запобігання правопорушень у сфері оподаткування, та керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Комплексну програму мобілізації зусиль Хмельницької міської ради, Державної податкової інспекції у м.Хмельницькому Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2016-2020 роки (додається).

 

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Бондаренка.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.

 

 

Міський голова О.Симчишин

 

Результати поіменного голосування "В ЦІЛОМУ"

Останнє оновлення на Понеділок, 13 червня 2016, 16:33
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02