Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

08. "Про утворення відділу внутрішнього контролю Хмельницької міської ради, перейменування відділу енергозбереження та інвестиційної політики Хмельницької міської ради, затвердження нової редакції Положення про управління економіки Хмельницької міської р"
Середа, 01 червня 2016, 11:17

 

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення шостої сесії
№8 від 18.05.2016
 
 
 
Про утворення відділу внутрішнього контролю Хмельницької міської ради, перейменування відділу енергозбереження та інвестиційної політики Хмельницької міської ради, затвердження нової редакції Положення про управління економіки Хмельницької міської ради, внесення змін в рішення та втрату чинності рішень
 
 
 

З метою оптимізації структури та покращення роботи виконавчих органів міської ради, розглянувши пропозицію виконавчого комітету, відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.104-107 Цивільного кодексу України, ст.49-2 Кодексу законів про працю України, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Утворити відділ внутрішнього контролю Хмельницької міської ради.

 

2. Перейменувати відділ енергозбереження та інвестиційної політики Хмельницької міської ради у відділ енергоменеджменту Хмельницької міської ради.

 

3. Затвердити нову редакцію Положення про управління економіки Хмельницької міської ради (додаток 1).

 

4. Затвердити Положення про відділ внутрішнього контролю Хмельницької міської ради (додаток 2).

 

5. Затвердити Положення про відділ енергоменеджменту Хмельницької міської ради (додаток 3).

 

6. Внести зміни в додаток до рішення першої сесії міської ради №20 від 02.12.2010 року “Про затвердження структури виконавчих органів міської ради та загальної чисельності апарату і виконавчих органів ради, про втрату чинності рішень міської ради”, виклавши пункт 10 у новій редакції: “10. Відділ енергоменеджменту” та додавши пункт 11 наступного змісту: “11. Відділ внутрішнього контролю”. Пункти 11-31 вважати відповідно пунктами 12-32.

 

7. Визнати таким, що втратив чинність п.4 рішення сорок дев'ятої сесії міської ради №45 від 08.04.2015 року “Про припинення департаменту економіки Хмельницької міської ради, утворення управління економіки та відділу енергозбереження та інвестиційної політики Хмельницької міської ради, внесення змін в рішення та втрату чинності рішень”.

 

8. Відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування повідомити працівників управління економіки і відділу енергозбереження та інвестиційної політики про зміну істотних умов праці.

 

9. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови В.Гончарука.

 

10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції.

 

 

Міський голова О.Симчишин

 

Результати поіменного голосування "В ЦІЛОМУ"

Останнє оновлення на Понеділок, 13 червня 2016, 14:30
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02