від 14.07.2016 року № 472 "Про передачу в оренду управлінню праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради нежитлового приміщення по вул. Перемоги, 10 Б"
Вівторок, 19 липня 2016, 10:25

Україна
Хмельницька міська рада
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від 14.07.2016 року № 472

Про передачу в оренду управлінню праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради нежитлового приміщення по вул. Перемоги, 10 Б

 

Розглянувши клопотання управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 30.10.2013 р. № 11 “Про впорядкування управління об’єктами комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького”, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Передати в оренду управлінню праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради нежитлове приміщення по вул. Перемоги, 10 Б загальною площею 739,0 кв.м для розміщення відділу грошових виплат та компенсацій строком на два роки і одинадцять місяців.

2. Управлінню комунального майна, яке діє від імені виконавчого комітету Хмельницької міської ради, та міському комунальному підприємству по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності укласти договір оренди відповідно до чинного законодавства.

3. Орендарю відповідно до чинного законодавства укласти договір оренди та договори з надавачами комунальних послуг, приймати участь в благоустрої міста: озелененні, ремонті твердого покриття доріг, тротуарів, майданчиків.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А. Бондаренка.

 

Міський голова О. Симчишин

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02