Developed by JoomVision.com


Курс долара
ІНФОРМАЦІЯ про повторний продаж на аукціоні об’єкта міської комунальної власності

Назва об’єкта: нежитлове приміщення  загальною площею 175,8 кв.м.

Адреса об’єкта: 29000, м. Хмельницький, Львівське шосе, 53/1.

Балансоутримувач: Міське комунальне підприємство по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності , адреса: 29000, м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 2, код за ЄДРПОУ  30579655.

Відомості про об’єкт: нежитлове приміщення розташоване в одноповерховій цегляній прибудові до дев’ятиповерхової панельної житлової  будівлі І групи капітальності, обладнано двома окремими входами та санвузлом, рік введення будинку в експлуатацію1982.

Приміщення перебуває  в  оренді  по 17.09.2017 року.

Початкова ціна  об’єкта  без ПДВ -  652093,00 грн., ПДВ –  130418,60 грн.

Початкова ціна об’єкта з урахуванням ПДВ  -  782511,60 грн.

Сума грошових коштів у розмірі 10% початкової ціни об’єкта становить 78251,16 грн.  (без ПДВ).

                                            

                                         Умови продажу та експлуатації об’єкта:

відшкодування покупцем витрат, пов’язаних з підготовкою об’єкта до приватизації, та оплата послуг за проведення аукціону з продажу об’єкта; витрати, пов’язані з укладенням договору купівлі-продажу та його нотаріальним посвідченням, покладаються на покупця; питання землекористування покупець вирішує самостійно відповідно до чинного законодавства; покупець зобов’язаний: використовувати об’єкт, не зашкоджуючи функціонуванню будівлі; у місячний строк з моменту переходу права власності на об’єкт приватизації укласти з постачальними організаціями договори про надання комунальних послуг; у місячний строк з моменту переходу права власності на об’єкт приватизації  визначити умови спільного користування мережами енерго-,  тепло-, водопостачання та каналізації з балансоутримувачем будинку, в якому розташований об’єкт; утримувати об’єкт, закріплену та прилеглу  територію у відповідності до вимог санітарних та екологічних норм; своєчасно виконувати капітальний ремонт об’єкта; реконструкцію, капітальний ремонт об’єкта здійснювати з дотриманням вимог чинного законодавства; забезпечувати у придбаному об’єкті збереження інженерних комунікацій та доступ до них; брати участь в оплаті витрат з обслуговування прибудинкової території та будинку (ремонт даху, мереж енерго-, тепло-, водопостачання та каналізації і т.ін.); подальше відчуження об’єкта та передача в іпотеку підлягає погодженню органом приватизації міської ради, яким укладається договір купівлі - продажу об’єкта; у разі подальшого відчуження об’єкта покупець зобов’язаний у двотижневий строк з дня відчуження подати до органу приватизації копії документів, що підтверджують перехід від нього права власності; об’єкт не підлягає відчуженню, передачі в оренду тощо іншим юридичним або фізичним особам без збереження зобов’язань, на яких він був придбаний; покупець зобов’язаний надавати продавцю необхідні матеріали, відомості, документи тощо про виконання умов договору купівлі-продажу об’єкта та не перешкоджати продавцю у здійсненні контролю за виконанням умов договору.

В разі приватизації об’єкта особою, яка не є орендарем, договір оренди зберігає чинність для нового власника і не може бути розірваний в односторонньому порядку до закінчення терміну його дії.

Переможець аукціону, який відмовився від підписання протоколу або від укладення договору купівлі-продажу об’єкта приватизації, сплачує неустойку у розмірі 20% від кінцевої вартості продажу об’єкта (з врахуванням ПДВ).

Засоби платежу для юридичних та фізичних осіб – грошові кошти. Оплата за об’єкт здійснюється у строки, передбачені чинним законодавством. У разі порушення покупцем зобов’язань термінів оплати за придбаний об’єкт встановлюється відповідальність відповідно до вимог чинного законодавства.

Плата за реєстрацію заяви в сумі 17 грн. (без ПДВ)  вноситься на рахунок                            № 31514905700002, одержувач коштів: УК у м. Хмельницькому /м. Хмельницький/, 31030000, код одержувача 38045529, банк одержувача: ГУДКСУ у Хмельницькій області, МФО 815013, призначення платежу: плата за реєстрацію заяви про приватизацію нежитлового  приміщення (вказати адресу, площу приміщення).

Сума грошових коштів у розмірі 10%  початкової ціни об’єкта вноситься на рахунок № 31511931700002 (цільовий фонд міської ради), одержувач коштів: УК у            м. Хмельницькому /м. Хмельницький/, 50110000, код одержувача 38045529, банк одержувача: ГУДКСУ у Хмельницькій області, МФО 815013, призначення платежу: цільовий фонд (гарантійний внесок 10% за участь в аукціоні з продажу нежитлового приміщення (вказати адресу, площу  приміщення).

Зазначені грошові кошти вносяться шляхом безготівкового перерахування на відповідні рахунки.

Аукціон буде проведено 13 січня 2017 року об 11.00 в приміщенні товарної біржі “Подільська” за адресою: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 10.

Заяви на участь в аукціоні приймаються в робочі дні з 9.00 до 18.00, в п’ятницю з 9.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) в управлінні комунального майна Хмельницької міської ради за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 2, к. 604. Кінцевий термін прийняття заяв на участь в аукціоні – 06 січня 2017 року. Додаткову інформацію про продаж об’єкта можна отримати за  тел. 65-13-33. З питань ознайомлення  з об’єктом  звертатись до управління комунального майна міської ради.  

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02