Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

06 "Про затвердження Програми утримання та розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м.Хмельницького на 2017-2020 р.р."
П'ятниця, 13 січня 2017, 16:45

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення позачергової десятої сесії
№6 від 29.12.2016

 

 

Про затвердження Програми утримання та розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м.Хмельницького на 2017-2020 р.р.

 

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету Хмельницької міської ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про житлово-комунальні послуги», Закон України «Про теплопостачання», Закон України «Про питну воду та питне водопостачання», Закон України «Про благоустрій населених пунктів», Наказ Державного комітету з питань житлово-комунального господарства від 23.09.2003р. №154 «Про затвердження Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму утримання та розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м.Хмельницького на 2017-2020 р.р. (додається).

 

2. Відповідальність за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука та управління житлово-комунального господарства.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

 

Міський голова О.Симчишин

 

Результати поіменного голосування "ЗА ОСНОВУ"

Результати поіменного голосування за пропозицію комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста

Результати поіменного голосування "В ЦІЛОМУ"

Останнє оновлення на Вівторок, 31 січня 2017, 15:51
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02