Команда «Крила надії» СЗОШ №8 – переможець півфіналу брейн-рингу на кращі знання про історію та сучасність місцевого самоврядування у Хмельницькому
П'ятниця, 17 лютого 2017, 18:11

Хмельницька міська рада спільно з управлінням освіти організували цікаве і захоплююче дійство - брейн-ринг «Моя позиція» для учнів п’ятих класів загальноосвітніх навчальних закладів, які від початку року побували на екскурсіях у приміщенні міської ради. Юні хмельничани в ігровій формі розширювали свої знання з історії та сучасності місцевого самоврядування у рідномі місті. Захід відбувся у палаці творчості дітей та юнацтва.

У брейн – рингу взяли участь чотири команди, кожна з яких складалася з шести учасників на чолі з капітаном: «Крила надії» (СЗОШ №8), «IQ» (СЗОШ №19 ім. М. Павловського), «Патріоти» (СЗОШ №1) та «Майбутнє України» (СЗОШ №29).
Брейн-ринг складався з чотирьох конкурсів: «Тематичний», «Ребуси», «Чорна скриня», «Визначні місця міста Хмельницького». Відповідаючи на запитання ведучої в умовах обмеженості часу, учні всіх команд виявили неабияку кмітливість, ерудицію та винахідливість.
У підсумковому двобої зійшлися учнівські команди: «Крила надії» (СЗОШ №8) і «Майбутнє України» (СЗОШ №29). У результаті інтелектуальних змагань команда СЗОШ №8 виявилась найсильнішою і стала переможцем півфіналу брейн-рингу.
alt
Наприкінці березня відбудеться ще одна півфінальна гра між командами учнів п’ятих класів, які впродовж лютого-березня побувають на екскурсії у міській раді. Команда СЗОШ № 8 візьме участь у фінальному змаганні, який відбудеться між переможцями двох півфінальних ігор.
Як зазначила під час підбиття підсумків півфінальної гри керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій, ініціатор та ідейний натхненник екскурсій міською радою та брейн-рингу «Моя позиція», на переможця фіналу чекає головний приз від міського голови – поїздка до Києва для екскурсії Верховною Радою України.
«Ви сьогодні молодці! Я пишаюся вами усіма. Ви – найкращі діти Хмельницького і України!», - зазначила керуючий справами Юлія Сабій, звертаючись до школярів.
Команди-учасники півфінальних змагань нагороджені грамотами міського голови Олександра Симчишина, а команда-переможець – Почесною грамотою міського голови.
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02