Учасники Проекту сертифікування муніципалітетів вивчають українські реалії
Середа, 15 березня 2017, 11:10

 

alt
Сертифікування муніципалітетів – проект популярний у країнах Південно-Східної Європи можуть запровадити і  в Україні. Наразі фахівці Мережі Асоціації Місцевих Органів влади у Південно-Східній Європі та Регіональній Мережі сприяння бізнес-сертифікації з робочими візитами відвідують різні регіони України, в тому числі і Хмельницький. Сертифікування покликане покращити якість адміністративної системи. Якщо Україну оберуть для програми сертифікування Хмельницький може стати пілотним містом.
alt
alt
Мар’яна Семенишин, радник GIZ Україна, програма U-LEAD з Європою, повідомила, що: «Основна ціль програми – вивчити українське законодавство та яким чином воно впроваджується на місцевому і центральному рівні, – і додала, –  ми маємо на меті вивчити українські реалії і далі надати відповідні рекомендації про можливості застосування цієї програми в Україні».
Зустріч відбулася у формі питання-відповіді. Цікавилися сербські гості зокрема співпрацею між владою та підприємцями. Про діючі та майбутні проекти розповіла начальник управління економіки Оксана Новодон. Цікавив також алгоритм отримання земельної ділянки для потенційних інвесторів. Директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Олександр Чорнієвич розповів про можливі варіанти, за яким інвестори можуть отримати землю для ведення бізнесу у Хмельницькому.
alt
alt
Делегати запевнили, що у разі, якщо Україну виберуть для сертифікування, вони рекомендуватимуть Хмельницький, як пілотне місто для впровадження проекту.
Дивіться також у сюжеті ТРК «Місто».
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02