Депутати Хмельницької міської ради прийняли рішення звернутися до Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів щодо мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні
Середа, 15 березня 2017, 18:37

З цього приводу на сьогодні була скликана позачергова сесія. На засідання з'явилися 39 депутатів. 

"Ми повинні відреагувати на всі ті події, які відбуваються у країні в ці дні. Як орган місцевого самоврядування не можемо залишатися осторонь. Дякую всім депутатам, які оперативно зібралися на сесійне засідання. Майже стовідсоткова явка свідчить про активну суспільну позицію", - звернувся до присутніх міський голова Олександр Симчишин.
alt

Оголосила текст звернення голова форакції ВО "Свобода" в Хмельницькій міській раді Тетяна Калюжна. 
Депутат міськради від ВО "Свобода" Віталій Діденко запропонував включити до тексту звернення і вимогу про прийняття законопроекту №2066а, який ігнорується з 2014 року і власне передбачає заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями.
Голосували за кожен пункт звернення окремо, але загалом всі з них були підтримані. За рішення в цілому проголосували всі присутні депутати.
alt

Звернення

Ми, депутати Хмельницької міської ради, засуджуємо факт силового розгону учасників блокади торгівлі з окупованими районами Донецької та Луганської областей та закликаємо Президента України П. Порошенка, Верховну Раду України, Кабінет Міністрів України докласти усіх зусиль для мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації в Україні.
Представляючи інтереси громади міста Хмельницького, ми не можемо стояти осторонь ситуації, коли для одних війна – це боротьба за свою державу, а для інших цинічний бізнес. Нинішня ситуація вимагає негайного втручання та рішучих, ефективних дій влади. 
Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про звернення Верховної Ради України до ООН, Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором», Закону України «Про запобігання та протидію легалізації відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення» вимагаємо від Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана наступне:
1. Негайно закрити усі кримінальні провадження та припинити переслідування учасників блокади ОРДЛО. 
2. Відправити у відставку заступника голови Національної поліції України В’ячеслава Аброськіна, Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.
3. Припинити будь-які стосунки з ОРДЛО, як злочинним терористичним угрупуванням, ухваливши закон «Про тимчасово окуповану територію України». 
4. Заборонити торгівлю товарами російського виробництва в Україні.
5. Позбавити банки Російської Федерації ліцензії та права працювати на території України, заблокувати російські платіжні системи. 
6. Визнати АТО - війною, яка ведеться проти України країною – агресором – Російською Федерацією. 
7. Взяти під контроль держави України стратегічні об’єкти, які перебувають в руках російського капіталу, націоналізувати стратегічні підприємства, які забезпечують життєдіяльність країни та регіонів і контролюються російським капіталом. 
8. Вимагаємо від МВС України та Антитерористичний центр СБУ утриматися від силового протистояння всередині країни. 
9. Негайно ухвалити Закон України №2066а "Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями"
Відеозапис сесійного засідання можете переглянути за посиланням: 
https://www.youtube.com/watch?v=skjNh_3Xytg
alt
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02