Команда «Козачата» СЗОШ №12 – переможець півфіналу брейн-рингу на кращі знання про історію та сучасність місцевого самоврядування у Хмельницькому
П'ятниця, 17 березня 2017, 17:50

Сьогодні у залі палацу творчості дітей та юнацтва було гамірно та весело. П’ятикласники з чотирьох шкіл міста прийшли вболівати за своїх друзів-однокласників, які беруть участь у півфіналі брейн-рингу «Моя позиція». Цікаве і захоплююче дійство Хмельницька міська рада організувала спільно з управлінням освіти. Юні хмельничани в ігровій формі розширювали свої знання з історії та сучасності місцевого самоврядування у рідномі місті.

У півфіналі брейн-рингу взяли участь чотири команди, кожна з яких складалася з шести учасників на чолі з капітаном: «Козачата» (СЗОШ №12), «Місто над Бугом» (ЗОШ №24), «Патріа» (гімназія №2) та «Подільські барви» (НВК №7).
Традиційно, брейн-ринг складався з чотирьох конкурсів: «Тематичний», «Ребуси», «Чорна скриня», «Визначні місця міста Хмельницького». Відповідаючи на запитання ведучої в умовах обмеженості часу, учні всіх команд виявили кмітливість, ерудицію та уміння працювати в команді.
У підсумковому двобої зійшлися учнівські команди: «Козачата» (СЗОШ №12) і «Місто над Бугом» (ЗОШ №24). У результаті інтелектуальних змагань команда СЗОШ №12 виявилась найсильнішою і стала переможцем.
alt
Наприкінці березня відбудеться ще одна фінальна гра між командами учнів п’ятих класів, переможцями півфінальних ігор. Тож у фінальному змаганні зустрінуться команди СЗОШ № 12 і СЗОШ № 8. Нагадаємо, на переможця фіналу чекає головний приз від міського голови – поїздка до Києва для екскурсії Верховною Радою України.
Команди-учасники півфінальних змагань нагороджені грамотами міського голови Олександра Симчишина, а команда-переможець – Почесною грамотою міського голови. Їх вручила капітанам команд керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій, ініціатор та ідейна натхненниця екскурсій міською радою та брейн-рингу «Моя позиція».
У перервах між конкурсами своє мистецтво юним глядачам дарував Зразковий дитячий колектив України «Перлинки Поділля» Палацу творчості дітей та юнацтва.
Усі разом заспівали відомі пісні «Діти України» і «Україна - це ти».
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02