«В полоні дерев’яного дива»
Понеділок, 20 березня 2017, 15:24

Під такою назвою у музеї історії міста Хмельницького розгорнуто виставку декоративно-прикладного мистецтва народних майстрів Семена Тлустого, Галини Шумило-Тлустої, Федора Струсевича та Людмили Слободчикової.

alt

На урочисте відкриття виставки дитячої іграшки у техніці яворівського розпису та виробів художнього різьблення по дереву завітала керуючий справами виконавчого комітету міської ради Юлія Сабій. Юлія Сергіївна привітала всіх присутніх з відкриттям виставки, подякувала майстрам за збереження та популяризацію українських традицій, закликала дітей, яких на відкритті була переважна більшість, невтомно розвивати свої таланти, переймати досвід у авторів представлених виробів. Начальник управління культури і туризму Артем Ромасюков вручив подяки управління майстрам.

До привітань приєдналася голова міської художньої студії «Рукотвори», голова обласної організації Національної спілки майстрів народного мистецтва України  Таїсія Стан.
Переглянути виставку яворівської іграшки та різьблення по дереву «В полоні дерев’яного дива» можна  в музеї історії міста Хмельницького до 22 квітня.
alt
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02