Хмельничанам пропонують внести свої пропозиції до проекту Стратегії розвитку міста до 2025 року
Понеділок, 10 квітня 2017, 15:46

 

altРобоча група сформувала своє остаточне бачення того, якою має бути Стратегія розвитку міста Хмельницького до 2025 року. На минулому тижні проект Стратегії представили депутатам, які теж мали змогу внести свої пропозиції.
Над документом працювала робоча група впродовж року. Залучили до розробки Стратегії розвитку міста експертів проекту Української Партнерської Платформи “The Bright side of Ukraine” Олександра Алєшка та Євгена Клісенка. Також над документом працював доброволець Корпусу Миру США в Україні Алан Янг, Почесний громадянин міста Володимир Швець, депутати, громадськість, представники бізнесу.
Місію міста робоча група у Стратегії визначила так: «Хмельницький – створює комфорт,об’єднує для розвитку, інвестує в майбутнє!» Створює ринок інновацій та можливостей. Стратегічне бачення міста Хмельницький 2025 – місто комфортне для проживання, екологічно чисте, з сучасною архітектурою, культурою, енергоефективною інфраструктурою, сприятливе для легкого ведення бізнесу, динамічного розвитку економіки та новітніх технологій.
Стратегія розвитку Хмельницького до 2025 року складається з двох частин. Перша  частина – концептуальні напрями розвитку, стратегічне бачення, як має розвиватися і яким місто має бути до 2025 року. Друга – План дій з реалізації Стратегії розвитку міста Хмельницького на 2017-2020 роки, сюди входять різні проекти.
Ознайомитись із проектами Стратегії та Плану дій можна за посиланням. Якщо у вас з’явилися пропозиції щодо плану заходів – пропонуємо подати їх у формі. Пропозиції приймаються до 24 квітня. 
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02