Команда «Нащадки Богдана» ЗОШ №18 – переможець першої півфінальної гри брейн-рингу «Моя позиція» для учнів 10-11 класів
Середа, 12 квітня 2017, 17:45

Захоплюючі інтелектуальні змагання відбулись у навчально-виховному комплексі №10. Участь у них взяли команди тих шкіл, які стали переможцями вікторин та квестів, що проходили впродовж зими у школах Хмельницького, а саме: «Народжені перемагати» ЗОШ №22,«Нащадки Богдана» ЗОШ №18 ім. В. Чорновола,«Патріоти» СЗОШ №1та «Ex tempore» НВК №4.

Відкрила змагання та привітала їх учасників керуючий справами виконавчого комітету, ідейна натхненниця та автор проекту Юлія Сабій.
«Ви молодці! Я пишаюся вами усіма – і учасниками, і тими, хто за вас вболіває», - зазначила керуючий справами Юлія Сабій, звертаючись до школярів. – Ви – найкращі діти і майбутнє України!».
Усі команди показали себе чудовими знавцями місцевого самоврядування та рідного міста Хмельницького, прекрасними знавцями історії України. Відповідаючи на запитання ведучого, діти проявили високу ерудицію, кмітливість і вміння працювати в команді. Вкотре довели, що вони є гідними громадянами славетного міста над Бугом та молодою елітою нашої країни.
На запитання, які не змогли відповісти учасники команд, відповідали активні вболівальники, які за правильні відповіді отримували призи від Хмельницької міської ради.

Найсильнішою виявилась команда ЗОШ №18 «Нащадки Богдана», на другому місці -  «Патріоти» СЗОШ №1. Саме ці команди зустрінуться у фіналі з командами, які переможуть завтра у другій півфінальній грі. А команда-переможець фіналу традиційно отримає від міського голови Олександра Симчишина сертифікат на поїздку-екскурсію до Верховної Ради України.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02