Developed by JoomVision.com


Курс долара
Оприлюднюється для обговорення проект регуляторного акта
Четвер, 13 квітня 2017, 12:13

 

Проект  рішення сесії Хмельницької міської ради “Про затвердження Порядку відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами підприємництва для реалізації інвестиційних проектів”.
Розробник - управління економіки Хмельницької міської ради.
Проект регуляторного акта регламентує порядок відшкодування з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами, на реалізацію інвестиційних проектів суб’єктів підприємництва.
Усі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі протягом місяця (30 календарних днів) з дня опублікування за адресою: Управління економіки Хмельницької міської ради, 29000, м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, каб. 116, тел. 76-44-26, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
З повним текстом проекту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради www.khmelnytsky.com (розділ «Регуляторна політика»).
Після одержання зауважень та пропозицій проект рішення сесії міської ради буде внесено на розгляд Хмельницької міської ради для прийняття.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02