“Від екології душі до екології довкілля”
П'ятниця, 21 квітня 2017, 15:11

 

Під такою назвою на базі НВК № 4 відбулась екологічна конференція, присвячена Міжнародному Дню Землі. До відзначення свята долучилися екологи, освітяни та небайдужа громадськість міста Хмельницького.
У роботі конференції взяли участь представники міських та обласних структур, які здійснюють діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища, викладачі та студенти факультету екології Хмельницького національного університету, вчителі. Відкрив конференцію та привітав її учасників заступник міського голови Анатолій Нестерук.
Під час доповідей обговорювали питання екологічного виховання підростаючого покоління, підвищення екологічної свідомості громадян, ознайомили присутніх зі станом природного середовища в місті, екологічними проблемами та шляхами їх вирішення.
Юні екологи виступили із презентацією: «Первоцвіти Хмельниччини: знай і бережи!», учні НВК № 4 представили цікаві авторські та дослідницькі робота про охорону довкілля. Заступник Хмельницького міського голови Анатолій Нестерук відзначив почесними грамотами та книгами юних учасників міського конкурсу «Екологічна казка очима дітей».
Під кінець конференції стало зрозуміло всім, що для екологічного порятунку людства потрібно зробити дуже багато і перш за все - сформувати екологічний світогляд. І кожному з нас бодай на якусь мить потрібно відволіктися від щоденної суєти, замислитися над долею рідної планети, повернутися до одвічних істин, з-поміж яких: не сміти там, де живеш; не плюй у криницю, з якої п'єш; не втрачай міру у споживанні природних багатств, дарованих Творцем.
Завершився захід висадженням дерев на території школи.
 
22 квітня - Міжнародний День Землі - свято чистої води, чистої землі, чистого повітря. День нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина повинна задуматися над тим, що ЗЕМЛЯ потребує турботи й захисту. Цей день покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища , нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі і захисті. Ця проблема не має територіальних кордонів та мовних бар'єрів.

У багатьох країнах в цей день проходять різноманітні заходи, спрямовані на збереження водних і земних ресурсів і інших дарів природи.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02