Невеличку лекцію про місцеве самоврядування послухали учні старших класів у стінах міської ради
П'ятниця, 21 квітня 2017, 16:45

 

Для учнів 10-11 класів 8 команд, які увійшли до півфіналу гри-вікторини «Моя позиція», провели екскурсію Хмельницькою міською радою. Керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій у сесійній залі провела невеличку лекцію про місцеве самоврядування, становлення демократії та громадянського суспільства. При цьому, наголосила саме на ролі підростаючого покоління у розбудові України.
alt

 

 
alt
Звернула увагу старшокласників на те, що наразі вплив громади на діяльність чи то депутатів, чи то владних структур недостатній.
alt
alt
«Наскільки якісно територіальна громада контролює діяльність депутатського корпусу? Моя особиста практика показала, що недостатньо, – зазначила Юлія Сабій. І додала, – Ефективність роботи влади значною мірою залежить саме від людей, наскільки вони активні, переймаються тими процесами, що мають місце в їхньому місті». 
alt
alt
А буквально вчора відбулася фінальна гра брейн-рингу «Моя позиція» серед учнів 10 – 11 класів. Змагались за право поїхати на екскурсію до Верховної Ради старшокласники чотирьох шкіл. Як це було дивіться у сюжеті МТРК "Місто".
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02