ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
Четвер, 27 квітня 2017, 16:31

Відповідно до розпорядження міського голови оголошується конкурс на заміщення вакантних посад у Департаменті освіти та науки Хмельницької міської ради:

- начальника відділу загальної середньої освіти та виховної роботи;

- головного спеціаліста відділу загальної середньої освіти та виховної роботи;

- спеціаліста І категорії відділу загальної середньої освіти та виховної роботи;

- начальника відділу дошкільної та позашкільної освіти;

- головного спеціаліста відділу дошкільної та позашкільної освіти;

- головного спеціаліста відділу науки та педагогічних кадрів;

- начальника фінансово-економічного відділу;

- головних спеціалістів фінансово-економічного відділу;

- головного юрисконсульта.

Вимоги до претендентів на посади у відділі загальної середньої освіти та виховної роботи, відділі дошкільної та позашкільної освіти та у відділі науки та педагогічних кадрів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на керівних посадах в навчальних закладах або стаж державної служби чи служби в органах місцевого самоврядування не менше трьох років, навички роботи на комп’ютері та оргтехніці, вільне володіння державною мовою, відсутність заборон, визначених частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Вимоги до претендентів на посади у фінансово-економічному відділі: громадянство України, повна вища економічна освіта, стаж за фахом не менше трьох років, навички роботи на комп’ютері та оргтехніці, вільне володіння державною мовою, відсутність заборон, визначених частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Вимоги до претендентів на посаду головного юрисконсульта: громадянство України, повна вища юридична освіта, стаж роботи за фахом не менше трьох років, навички роботи на комп’ютері та оргтехніці, вільне володіння державною мовою, відсутність заборон, визначених частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Для участі в конкурсі необхідно подати заяву про участь в конкурсі, належним чином оформлену особову картку (форма П2-ДС) з відповідними додатками, фотокартку розміром 4х6, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", письмову згоду на обробку персональних даних, заяву про відсутність заборон та згоду на проведення перевірки, передбачених Законом України «Про очищення влади», копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних), довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності), а також успішно  скласти  іспит  (додаткова   інформація   надається   кадровою  службою,  тел.  65-03-29).

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації даного оголошення за адресою: м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, к. 109.

(оголошення опубліковане в газеті міської ради “Проскурів” №16 від

27 квітня 2017 року)

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02