Міський голова Олександр Симчишин зустрівся з учасниками міжнародного фестивалю-конкурсу народної хореографії
П'ятниця, 28 квітня 2017, 11:42

У Хмельницькому вкотре завирувало свято танцю – фестиваль-конкурс народної хореографії імені Володимира Глушенкова, урочисте відкриття якого та парад учасників відбувся учора. Протягом трьох днів 23 колективи із Туреччини, Сербії, Румунії, а також різних куточків України, а це понад 500 учасників, вражатимуть хмельничан та гостей міста яскравими постановками. Сьогодні з учасниками фестивалю зустрівся Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

alt

"Коли я вчора під час відкриття фестивалю говорив і бажав отримати задоволення від ваших танців, то про себе можу сказати, що задоволення отримав. Я вам дякую за високе мистецтво, за ту насолоду, яку ви подарували глядачам, сподіваюсь, ви також отримали від того велике задоволення, тому що усе, що ми робимо, ми повинні робити із задоволенням,  - зазначив міський голова Олександр Симчишин, звертаючись до гостей. – Дякую також за те, що відгукнулися на запрошення і взяли участь у нашому фестивалі. Сподіваємось, що коли ми вас запросимо на сьомий фестиваль, ви приїдете сюди з великою радістю. А сьогодні уже під час конкурсного дня бажаю показати усі ті навики і знання, які ви отримали. Перемоги бажаю усім, але переможе найсильніший, найкращий, хто в даний момент зможе найкраще показати те, чого навчився. Успіхів вам!».

alt

Міський голова подякував керівникам колективів за навчання дітей, популяризацію народного танцю, адже кожен, хто займається давниною, історією і традиціями робить насправді велику справу.
«Особисто я отримую величезне задоволення від народного танцю, бо це наше коріння, наші традиції. Напевно, є небагато людей в Україні, які не вміють танцювати народний танець, хоча б на такому маленькому рівні - під час якогось весілля» - додав Олександр Сергійович.
У знак поваги і добросусідських відносин учасники зустрічі обмінялися сувенірами.
alt
 
Програма фестивалю - конкурсу
28 квітня (п’ятниця)
12.00 – 17.00 – конкурсні перегляди в обласному музично – драматичному театрі              ім. М. Старицького
29 квітня (субота)
15.00 – парад учасників фестивалю – конкурсу вулицею Проскурівською,
16.00 – гала – концерт переможців фестивалю-конкурсу (сцена біля кінотеатру ім. Т. Г. Шевченка)
Оцінювати виступи учасників буде високоповажне та професійне журі, яке очолює  доцент кафедри хореографії Київського національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, заслужений працівник культури України, відмінник народної освіти України Воронов Григорій Львович.
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02