У Хмельницькому “заговорили” історичні будівлі та екскурсійний автобус здійснив перший маршрут
П'ятниця, 28 квітня 2017, 20:39

 

Сьогодні у свою першу екскурсію відправився екскурсійний автобус. А вздовж Проскурівської можна було побачити живі скульптури, інсталяції «Піраміди», які інформують про культурні та виставкові заклади міста. Також  розміщено фотовиставку «Місто, яке люблю», музейний куточок Проскурова, найбільшу картину міста «Романтичний Хмельницький». Усім охочим пропонують зіграти в азартну гру і перевірити свої знання історії Хмельницького, відповівши на одне з питань.
alt
alt
alt
alt

 

 
Поява у місті екскурсійного автобуса - це ще один приклад співпраці влади, бізнесу та громади. Автобус за власні кошти обладнав підприємець з досвідом туристичної справи та міжнародних перевезень. Аби екскурсійний автобус відрізнявся від інших, його розписали художники.
alt
alt

Міський голова Олександр Симчишин зазначив, що амбітне завдання поставлене рік тому - виконали. “Минулого року на відкритті туристичного сезону, коли ми анонсували кілька завдань, зокрема відкриття QR-кодів на пам’ятках архітектури та запровадження екскурсійного автобусу чули багато скептичних думок, але ми це амбітне завдання поставили і  виконали, - зазначив міський голова. - Ми хочемо у такий спосіб і такими заходами поламати стереотип, який є у абсолютної більшості хмельничан про те, що у Хмельницькому немає на що дивитися, насправді це не так і ми хочемо у такий спосіб це довести”.
alt
 
alt
alt
alt
Наша екскурсія містом та таблички з QR-кодами - це вагомий крок  до того, щоб пізнати своє місто. На жаль побутує така думка, що у Хмельницькому немає куди піти, ми хочемо дати зрозуміти, що це не так, - переконаний начальник управління культури і туризму Артем Ромасюков.
alt
Для того, щоб прочитати інформацію про пам‘ятку потрібно лише встановити додаток на свій гаджет та просканувати табличку з кодом. Усі факти про будівлі написав відомий історик та дослідник краю Сергій Єсюнін. Під час відкриття табличок він зазначив, що сьогодні ці будівлі отримали свої “паспорти” й тепер самі  можуть про себе розповісти, а йому приємно, що його текстами.  
 
alt  

alt

alt
alt
Екскурсія містом триває 1 год. 30 хв. з вівторка по п'ятницю о 15 годині, у суботу об 11 та 15 годині, виїзди в неділю за попередньою домовленістю. Вартість квитка 45 гривень.
 
Управління культури і туризму закликає: “Відкривати для себе своє місто, а місто – світові! Дивіться також у сюжеті МТРК "Місто". 

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02