Галузь охорони здоров’я працює над забезпеченням якісних медичних послуг хмельничанам
Середа, 03 травня 2017, 15:29

Підбито підсумки фінансово-господарської діяльності бюджетних установ міста Хмельницького за 2016 рік.

Зокрема, в системі охорони здоров’я в 2016 році функціонували 4 стаціонарних заклади, 5 поліклінік, в жовтні 2016 року створено 2 центри первинної медико-санітарної допомоги.
Обсяг видатків по галузі за 2016 рік склав 228,5 млн грн, що на 28,8 млн грн або 14,4%  більше, ніж у 2015 році.
Витрати на одного мешканця міста у 2016 році становили 860 грн, що на 14% більше ніж у 2015році.
На придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів спрямовано 31,2 млн  грн, що на 19,3 млн грн або у 2,6 рази більше, ніж у 2015 році. Вперше в місті запроваджено трьохденне безкоштовне лікування хворих у реанімаційних відділеннях міських лікарень, на надання медичної допомоги в травпунктах, на запровадження програми «ліки на тумбочку» з розрахунку 350 грн на 1 хворого стаціонару терапевтичного профілю та 400 грн на хворого хірургічного профілю.
alt
На оплату безкоштовних медикаментів для пільгової категорії населення в поліклінічних закладах за 2016 рік спрямовано 4,2 млн грн, що на 1,5 млн грн більше, ніж у 2015 році.
Видатки на харчування на один ліжко-день по стаціонарних закладах зросли на 25% в порівнянні з минулим роком та склали 13,56 грн.
alt
У 2016 році з бюджету розвитку міста на галузь «Охорона здоров’я» виділено 25,6 млн. грн. для закупівлі обладнання, виробів медичного призначення та проведення капітальних ремонтів, що дозволило суттєво покращити матеріально-технічну базу лікувальних закладів.
Зокрема, за звітний рік придбано медичне обладнання на загальну суму 20,3 млн грн, а саме: світильники операційні, бронхоскоп, аналізатор крові, санітарний автомобіль для міської лікарні; операційний стіл, апарати для фототерапії, аналізатор крові, обладнання для харчоблоку для дитячої лікарні; лабораторне обладнання для екстракорпорального запліднення, монітори пацієнта, лапороскопічна стійка, мамограф для перинатального центру; УЗД апарати для поліклініки №1; флюорограф для поліклініки №2; стоматологічні установки для стоматологічної поліклініки.
alt
За рахунок коштів бюджету розвитку виконані капітальні ремонти та реконструкцію в закладах охорони здоров’я на суму 5,3 млн грн, а саме: проведено капітальний ремонт відділення анестезіології та переходу до актового залу в дитячій лікарні; капітальні ремонти відділення терапії, харчоблоку та стерилізаційної міської лікарні; завершено капітальний ремонт фасаду перинатального центру; розпочато капітальний ремонт – облаштування амбулаторії в мікрорайоні Озерна; виконувались капітальні ремонти з заміною вікон на металопластикові в лікувально-профілактичних закладах міста тощо.
alt
Розпочато впровадження електронного обліку пацієнтів в поліклінічних закладах та можливість електронного запису на прийом до лікаря.
alt
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02