Піклуючись про здоров’я ветеранів та учасників АТО
Четвер, 04 травня 2017, 12:16

Традиційно щороку у весняні місяці в місті Хмельницькому проводяться диспансерні огляди ветеранів Другої світової війни та учасників АТО. Станом на 01.01.2017 р. на обліку у лікарів міських центрів первинної медико-санітарної допомоги знаходиться 1815 учасників бойових дій, у тому числі 545 учасників АТО, 604 інваліди війни, у тому числі 15 учасників АТО, 1893 учасники війни та 150 осіб, прирівняних за пільгами. Впродовж першого кварталу цього року ветерани війни отримали кваліфіковану медичну допомогу з пільговим забезпеченням медикаментами на загальну суму 120,6 тис. грн. У стаціонарних закладах міста розгорнуто 25 палат для інвалідів війни. Стаціонарно проліковано 278 осіб. Санаторно - курортно оздоровлено 34 особи.

altУ місті розгорнуті ліжка денних стаціонарів у кожній поліклініці та в амбулаторіях сімейного лікаря. Зменшення з віком у ветеранів війни фізичних можливостей, здатності до самообслуговування, збільшення числа одиноких хворих, сприяє підвищенню активності роботи сімейних лікарів та дільничних терапевтів на дому.
У рамках виконання  комплексної програми «Піклування» у місті Хмельницькому забезпечено стоматологічну та сурдологічну допомогу ветеранам на пільгових умовах. Стоматологічна допомога ветеранам війни та учасникам АТО надається Хмельницькою міською об’єднаною стоматологічною поліклінікою. Впродовж першого кварталу цього року проведено зубопротезування на пільгових умовах 19 інвалідам війни на загальну суму 33 тис. грн., 16 учасникам бойових дій на загальну суму понад 34 тис. грн та 8 учасникам Другої світової війни на загальну суму понад 5 тис грн. Крім цього проведено зубопротезування 19 учасникам АТО на загальну суму 55 тис грн.
У Хмельницькій міській поліклініці №1 працює сурдологічний кабінет, який надає допомогу мешканцям міста з патологією слуху. За рецептами лікаря – сурдолога, міськими центрами ПМСД закуповуються слухові апарати, для ветеранів війни, які потребують слухопротезування  За І квартал  поточного року інваліди війни забезпечені слуховими апаратами 100% до потреби.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02