"Формування навичок адаптації до самостійного життя дітей з обмеженими можливостями. Працевлаштування молодих інвалідів на ринку праці"
Четвер, 04 травня 2017, 16:04

На таку тему у Хмельницькому міському центрі зайнятості відбувся тренінг. Захід проводиться за участю соціальних партнерів: представників управління Пенсійного фонду у місті Хмельницькому, Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Хмельницького міського центру зайнятості.

Мета - підвищення рівня профінформованості щодо особливостей формування лідерських якостей пошукача роботи в суспільстві. Адаптація до самостійного життя дітей з обмеженими можливостями. Оволодіння знаннями, навичками та техніками впевненої й ефективної комунікації під час міжособистісної взаємодії, колективного спілкування, конфліктних ситуацій та проходження співбесіди з потенційним роботодавцем, підвищення зайнятості, відновлення мотивації до праці, активізація зусиль щодо пошуку роботи.
alt
Під час тренінгу провідний фахівець центру зайнятості Валентина Семенюк ознайомила слухачів із ситуацією на ринку праці, актуальними професіями, акцентувала, що в умовах конкурентної боротьби за робоче місце людина, яка шукає роботу, повинна знати сучасні прийоми пошуку роботи та вміти їх ефективно використовувати при спілкуванні з потенційним роботодавцем. Адже успіх працевлаштування - це віра в себе, володіння технікою пошуку роботи, ефективні навички спілкування з роботодавцем, правила поведінки під час співбесіди та професіоналізм. Ознайомила учнів з азами створення відеорезюме, резюме за допомогою програми «Майстер резюме». Також відбулася трансляція відеороликів про послуги служби зайнятості.Учасників заходу запрошено до Хмельницького міського центру зайнятості для створення відеорезюме та тестування на професійне самовизначення, запропоновано роздатковий матеріал.
Учасники тренінгу заслухали інформацію про пенсійне забезпечення у країні, види пенсій, легальне працевлаштуванн, з якою виступила представник управління пенсійного фонду України у місті Хмельницькому.
Ділячись враженнями про участь в профорієнтаційних заходах, слухачі щиро зізнавалися, що отримали багато нової та корисної інформації, яка дозволила їм розширити уявлення про професії, техніку пошуку роботи, більше дізнатися про послуги, які надає служба зайнятості, а також про потреби ринку праці в працівниках робітничих професій.
alt
Загалом від початку року 146 осіб з інвалідністю скористались послугами Хмельницького міського центру зайнятості. Їм надано 193 різнопланових послуги. Зокрема, для осіб з особливими потребами організовано та проведено 78 різноманітних заходів (семінарів, тренінгів, ярмарків вакансій), на які запрошувались соціальні партнери центру зайнятості. З них 135 осіб отримували допомогу по безробіттю, 8 осіб навчалися за направленням центру зайнятості, а це гарантоване працевлаштування, ще 8 працевлаштовані на підприємства міста.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02