Звернення з нагоди Дня пам’яті і примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Неділя, 07 травня 2017, 21:49
fb3 1
 

Дорогі ветерани!
Шановні хмельничани!
 
Для України Друга світова війна – одна з найбільш героїчних та скорботних сторінок національної історії. Це епоха безприкладної мужності та звитяги, надважких випробувань та колосальних втрат, епоха величного та священного подвигу, до якого долучився український народ, рятуючи світ від нацистської чуми.
7 мільйонів воїнів, 4 з яких загинули на фронтах, 2,5 мільйони українців нагороджених орденами та медалями, понад 5 мільйонів знищених окупантами мирних жителів, 700 зруйнованих міст та 28 тисяч сіл, мільйони сиріт та людей без даху над головою. Таким є внесок України у перемогу над гітлерівським нацизмом. Тому Україна, без сумніву, займає визначне місце серед держав-переможниць. А День пам’яті і примирення 8 травня та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня залишатимуться священними датами ще для багатьох поколінь українців.
Вічна слава загиблим, глибока шана живим героям! Низько вклоняємось усім, хто переміг агресора у 1945 році. Україна пам’ятає ваш подвиг.
Стійкість, мужність і самовідданість покоління переможців на полях битв та трудовому фронті – це безсмертний приклад патріотизму для нинішніх воїнів-захисників рідної землі, які так само мужньо і самовіддано, як це робили їх діди та прадіди, дають гідну відсіч непроханим зайдам на сході України, доводять усьому світові, що агресія не має шансів на успіх.
Сердечно бажаю і ветеранам Другої світової, і тим, хто сьогодні виборює наше право жити у вільній державі, усім хмельничанам міцного здоров’я, добробуту й злагоди у родинах, мирного неба над Україною.
Слава Україні! Слава її героям!
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02