Відбудеться засідання постійної комісії
П'ятниця, 05 травня 2017, 12:06

10 травня о 14.00 в зеленій залі міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста

 

10.05.2017

зелена зала

14.00

 

1. Розгляд звернення депутата міської ради Коліщака В.В. щодо встановлення електричних опор та облаштування їх якісними світильниками по вул.Зарічанській,6/5.

 

2. Розгляд звернення голови ЖБК «Статус Тайм» Мороза О.А. щодо внесення змін до технічних умов на водопостачання та водовідведення №342 від 01.11.2016 у зв’язку із неможливістю виконання п.16: винос самопливного каналізаційного колектора.

 

3. Розгляд проектів рішень, які запропоновані для розгляду на засіданні виконавчого комітету:

3.1. Про внесення змін до договору оренди нежитлового приміщення по вул.Кам'янецькій,47”.

3.2. “Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.04.2016 №282.

3.3. “Про надання приміщень в будівлі по вул.Проскурівській,44 для тимчасового проживання”.

3.4. “Про розірвання договору оренди нежитлового приміщення комунальної власності, втрату чинності підпункту рішення виконавчого комітету та пункту додатку до рішення виконавчого комітету”.

3.5. Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції щодо передачі в тимчасове безоплатне користування нежитлових приміщень міської комунальної власності та відмови у передачі в безоплатне користування”.

3.6. Про розгляд заяви громадської організації «Подільська правова ліга» щодо передачі в тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення по пров.Пушкіна,1”.

3.7. “Про втрату чинності рішення виконавчого комітету та передачу в тимчасове безоплатне користування нежитлового приміщення міської комунальної власності”.

Доповідає: начальник управління комунального майна Трещов Мирослав Миколайович.

3.8. Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозицій про збільшення розміру статутного капіталу житлово-експлуатаційної контори №2 міста Хмельницького, її перейменування в комунальне підприємство «Управляюча муніципальна компанія «Проскурівська» Хмельницької міської ради та затвердження нової редакції статуту комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Проскурівська» Хмельницької міської ради.

3.9. Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозицій про створення проектно-кошторисного відділу у складі управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради, внесення змін та доповнень до Положення про управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради та затвердження Положення у новій редакції.

Доповідає: начальник управління житлово-комунального господарства Новачок Василь Пилипович.

 

4. Різне 

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02