Developed by JoomVision.com
Оголошення про проведення конкурсу щодо дегазації полігону твердих побутових відходів у місті Хмельницькому (конкурс відбувся)

Сесією Хмельницької міської ради прийнято рішення «Про проведення конкурсу щодо дегазації полігону твердих побутових відходів у місті Хмельницькому» № 11  від 22.03.2017 р.

 

Мета:визначення суб'єкта господарювання, який забезпечить створення найкращих умов впровадження системи збору та утилізації біогазу на полігоні твердих побутових відходів, розташованого в м. Хмельницькому та для отримання соціально-екологічного та економічного ефекту від спільної діяльності партнерів з утилізації біогазу та виробництва з нього електроенергії.

Предметом конкурсу є :визначення переможця, який буде виконувати комплекс робіт по дегазації полігону твердих побутових відходів, що знаходиться за адресою: 29000, Хмельницька обл.,  м. Хмельницький,  Проспект Миру, 7. 

Вид договору, що укладається: інвестиційний договір

Строк здійснення : 15 (п’ятнадцять) років.

Організатор конкурсу – Виконавчий комітет Хмельницької міської ради (вул. Гагаріна,3, м. Хмельницький, Хмельницька область, 29000).

Адреса, за якою приймаються повідомлення про наміри участі у конкурсі, пропозиції від учасників конкурсу, надається конкурсна документація: вул. Гагаріна, 3, каб. 119, м. Хмельницький, Хмельницька область, 29000.

Години прийому: понеділок – п’ятниця з 09:00 до 17:00. Номер телефону: (0382) 65-12-59.

Проведення конкурсу починається з дати опублікування даного оголошення. Строк подання заявок на участь у конкурсі складає 30 календарних днів.

Пропозиції від учасників конкурсу приймаються до 17 год. 00 хв. 9 червня 2017 року.

Розпечатування конвертів із поданими пропозиціями буде проводитися                      об 10 год. 00 хв. 15 червня 2017 року, за адресою: м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, 2-й поверх, зелена зала

Повідомлення про отримання додаткової інформації щодо проведення конкурсу направляється учасником конкурсу до конкурсної комісії за адресою: 29000, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, каб. 119.               

Основні кваліфікаційні вимоги до учасника конкурсу:

  • Відсутність процедури банкрутства, відсутність процедури ліквідації претендента.
  • Спеціалізація учасника повинна відповідати меті діяльності у рамках проекту.
  • Досвіду виконання аналогічних проектів щодо виконання робіт по встановленню і експлуатації об’єктів електроенергетики або комплексу робіт по дегазації полігону твердих побутових відходів, встановлення когенераційної установки для виробництва електричної енергії.
  • Наявність фінансової спроможності.
  • Наявність обладнання та матеріально-технічної бази.

Учасник конкурсу повинен продемонструвати, що він може виконувати вимоги українського законодавства щодо ліцензування. До цього можуть входити ліцензії на будівництво, проектування чи наявність сертифікованих проектувальників, а також наявність у  учасника конкурсу ліцензії на виробництво електричної енергії, виданою Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг .

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02