Свято Матері відбулося в Центрі реабілітації «Родинний затишок»
П'ятниця, 12 травня 2017, 14:31

Людське життя – найбільший дар, а дарує його людству Мати. В однієї матері народжується і зростає дитятко, яке приносить радість і втіху, інша мати народжує «особливе» дитя, яке завжди буде поруч зі своєю мамою, яке ніколи не стане дорослим і самостійним, яке завжди потребуватиме догляду, підтримки та допомоги…

alt

Таких матерів – матерів «особливих дітей», вшановували в Центрі реабілітації «Родинний затишок». Адже ці матері несуть свій хрест по-справжньому достойно, тому вони заслуговують на особливе ставлення і особливе свято.
Саме таке святкове дійство відбулося у Центрі реабілітації «Родинний затишок», а особливе тому, що підопічні разом із фахівцями та керівником Антоніною Корчинською дуже ретельно готувалися до нього, адже діти так хотіли побачити в очах своїх матерів гордість за них та їхні успіхи. А ще особливе тому, що мами надзвичайно підтримували своїх дітей і дуже чекали на їхні виступи. Від міського голови учасників дійства щиро та зворушливо привітала керуючий справами виконавчого комітету міської ради Юлія Сабій.
На завершення свята для підопічних закладу влаштували «солодкий стіл».
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02