Developed by JoomVision.com


Курс долара
Оголошено конкурс на право влаштування зупинки громадського транспорту
П'ятниця, 28 липня 2017, 11:43

Комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту, оголошує конкурс по відбору інвестора на право влаштування зупинки для очікування пасажирами громадського транспорту з встановленням торговельного павільйону по вул. Шумівецькій - зупинка „Кінцева“ (в районі садівничого кооперативу „Аліса“ - напрямок руху з міста).

Об’єкт конкурсу
п/п
Адреса розташування зупинки
Площа  павільйону під зупинку
кв.м.
Площа  торгівельного павільйону
кв.м.
Технічне облаштування
1.
Вул. Шумівецька (кінцева, напрямок руху з міста)
20
20
Облаштування зупинки громадського транспорту павільйоном для очікування пасажирами транспорту, влаштування громадської вбиральні, облаштування прилеглої території.

 

 
Об'єктом конкурсу є зупинка громадського транспорту.
Організацію і проведення конкурсу забезпечує комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту.
У конкурсі можуть брати участь всі суб’єкти господарювання, що відповідають його умовам. До участі в конкурсі не допускаються суб’єкти господарювання, які:
1) визнані банкрутами або щодо яких порушено процедуру банкрутства (за винятком тих, стосовно яких проводиться процедура санації), або які проходять процедуру ліквідації як суб'єкти господарювання;
2) подали на розгляд документи не в повному обсязі або такі, що містять недостовірну інформацію;
3) мають несплачені податки або штрафні санкції, накладені Державною податковою інспекцією, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу).
Для участі у конкурсі претендент подає заяву за формою, визначеною комунальним підприємством по організації роботи міського пасажирського транспорту, конкурсні пропозиції та наступні документи:
1. Заява на ім’я директора КП по ОРМПТ;
2. Документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи або фізичної особи.
3.1. Для учасників, які є юридичними особами:
- нотаріально посвідчені копії установчих документів;
- довідку від учасника конкурсу про те, що до нього не порушено справу про банкрутство;
- попередній проект зупинки громадського транспорту із зображенням зовнішнього вигляду та прилеглої території;
- інвестиційні пропозиції - зобов’язання щодо терміну влаштування.
3.2. Для учасників, які є фізичними особами - підприємцями:
- копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- копію податкової декларації за минулий рік;
- попередній проект зупинки громадського транспорту із зображенням зовнішнього вигляду та прилеглої території;
- інвестиційні пропозиції - зобов’язання щодо терміну влаштування.
Документи для участі в конкурсі подаються претендентом особисто або надсилаються поштою організатору у закритому конверті (пакеті), на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження претендента та об’єкт конкурсу, щодо якого подається конкурсна пропозиція.
За роз'ясненнями щодо оформлення документів для участі в конкурсі претендент має право звернутися до комунального підприємства по організації роботи міського пасажирського транспорту, яке зобов'язано надати їх в усній чи письмовій формі (за вибором претендента) протягом трьох днів.
Претендент має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання документів.
Документи, які надійшли до  комунального підприємства по організації роботи міського пасажирського транспорту після закінчення строку їх подання, не реєструються і повертаються претенденту.
Переможцем конкурсу визначається його учасник, що відповідає вимогам, може забезпечити виконання робіт відповідної якості і конкурсна пропозиція якого визнана найкращою за результатами оцінки.
Одним з головних критеріїв визначення переможця конкурсу є облаштування зупинки громадського транспорту павільйоном для очікування пасажирами транспорту, влаштування громадської вбиральні, облаштування прилеглої території в найкоротший термін та утримання зупинки в належному санітарному стані.
Конкурс відбудеться 5 вересня 2017 року. Початок роботи комісії о 10 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, вул. Сковороди,12.
Документи приймаються до 17 год. 15 хв. 1 вересня 2017 року включно за цією ж адресою.
Необхідну інформацію щодо умов проведення конкурсу та критеріїв відбору інвесторів можна отримати за адресою: м. Хмельницький, вул. Сковороди, 12, з 10 год. 00 хв. до 17 год.00 хв. (крім вихідних та святкових днів), обідня перерва з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хв.

Телефон для довідок: 65-00-61, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02