Увага! Оприлюднено для обговорення проект рішення Хмельницької міської ради «Про розміщення об’єктів сфери відпочинку і розваг та тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у парках та скверах м. Хмельницького»
Вівторок, 16 травня 2017, 10:48

 

Розробник – управління культури і туризму Хмельницької міської ради.
Проект регуляторного акта визначає чіткий прозорий порядок погодження місць для надання послуг у сфері організації відпочинку та розваг на території парків та скверів м. Хмельницького.
Зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 30, тел./факс: 65-61-60, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , управління культури і туризму Хмельницької міської ради.
Після одержання зауважень та пропозицій проект рішення буде внесено на розгляд міської ради для прийняття.
З повним текстом проекту цього рішення та аналізу регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Хмельницької міської ради: www.khmelnytsky.com в розділі «Регуляторна політика».
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02