На Проскурівській демонтували незаконні рекламні конструкції
Вівторок, 16 травня 2017, 14:13

Сьогодні, 16 травня, працівники департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів організовано та спільно з представниками управління екології та контролю за благоустроєм міста, комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста провели демонтаж спеціальних рекламних конструкцій у центральній частині міста, зокрема на  вулицях Проскурівській та Соборній.

alt
 
alt
 
alt
З центральної частини міста демонтували низку тимчасових рекламних конструкцій, так званих штендерів. “Демонтували ті рекламні конструкції, які були встановлені без відповідних дозволів та стаціонарні рекламні конструкції типу “сіті-лайт”, які знаходились у неналежному експлуатаційно-технічному стані, що створює загрозу життю та здоров'ю мешканців міста”, - повідомив директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів  Олександр Чорнієвич.
alt
Сіті-лайти демонтовано частково (зняті побиті короби). Остаточний демонтаж сіті-лайтів буде проведено додатково. Також планується проведення демонтажу  незаконно встановлених тимчасових рекламних засобів на інших вулицях міста.
alt
alt
Демонтаж рекламоносіїв проведено відповідно до п. 45 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.03. № 2067 та п.41 рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 13.05.10. № 556 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10.06.04. № 327 „Про порядок розміщення  розміщення зовнішньої реклами у місті”.
 
(так тепер виглядає вулиця без штендерів) 
 
alt
alt
alt


 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02