Розпочато прийом заявок мікропроектів у рамках Програми «Громадські ініціативи»
П'ятниця, 19 травня 2017, 12:35

 Оголошується конкурс з визначення одержувачів бюджетних коштів у 2017 році, передбачених на реалізацію Програми “Громадські ініціативи” міста Хмельницького на 2016-2020 роки.
Днями у міській раді було затверджено звіт щодо реалізації Програми «Громадські ініціативи» м. Хмельницького на 2016-2020 роки у 2016 році.
Загалом у 2016 році на фінансування Програми з бюджету міста Хмельницького виділено кошти у сумі 1,0 млн. грн. Конкурсна комісія, яка визначає  одержувачів бюджетних коштів, передбачених на реалізацію Програми, розглянула у минулому році 31 проект, з яких визначено 13 мікропроектів-переможців. 7 мікропроектів реалізовано без порушень умов Програми, 5 – зі значними порушеннями умов. У ході обстежень було виявлено нецільове використання коштів, неякісне виконання робіт відмова у забезпеченні власного внеску конкурсанта у розмірі 15% від загальної вартості проекту тощо.

Аби подібних речей не траплялося, комісія буде більш прискіпливо ставитися до заявок конкурсантів. Крім того, навіть якщо проект технічно оформлений правильно, але не відповідає пріоритетним напрямам комісія може його відхилити.
alt
 На 2017 рік визначено 8 напрямів.
- «Територія твого міста» – мікропроекти, що спрямовані на будівництво та ремонт доріг, тротуарів, прибудинкових територій, благоустрій та оновлення зелених зон, встановлення «вуличних меблів», організацію безпеки на дорогах.
-  «Арт-простір Хмельницького» – мікропроекти, що спрямовані на створення муралів, арт-двориків, просвітницьких та культурних проектів, реконструкції закладів культури та просвітництва.
-  «Спортивний Хмельницький»–мікропроекти, що спрямовані на створення об’єктів інфраструктури молодіжного спорту.
-  «Сучасна освіта» – мікропроекти, що спрямовані на створення альтернативної, практичної, «особливої» системи освіти.
-  «ІТ-Хмельницький» – мікропроекти, що спрямовані на створення та розробку інформаційних продуктів, комп’ютерних програм, створення веб-об’єктів та сайтів, «інтелектуального бізнес-середовища».
-  «Здорові мешканці» –мікропроекти, що спрямовані на отримання якісних медичних послуг.
-  «Місто-підприємець» – мікропроекти, що спрямовані на розбудову інфраструктури підтримки підприємництва, залучення грантової допомоги на впровадження інноваційних підходів та технологій, розвиток ІТ-технологій, проведення наукових ярмарок.
-   «Відповідальне місто» – мікропроекти, що спрямовані на популяризацію Плану дій сталого енергетичного розвитку міста, реалізацію соціальних проектів спільно з громадськими організаціями та бізнесом.
З повним текстом Програми та умовами участі у ній можна ознайомитись тут.
 
Заявки на участь у конкурсі прийматимуться до 19 червня 2017 року в електронному та паперовому вигляді. Реєстрація заявок, що беруть участь у конкурсі, здійснюється управлінням економіки Хмельницької міської ради за адресою: вул. Гагаріна, 3, каб.116. Контактна особа: Оксана Новодон, начальник управління економіки, секретар конкурсної комісії, тел.: 76-20-29, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Аплікаційна форма конкурсу по визначенню одержувачів бюджетних коштів, передбачених на реалізацію Програми «Громадські ініціативи» м. Хмельницького на 2016-2020 роки (додається).
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02