Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

06. "Про затвердження "Програми щодо забезпечення належних комунально-побутових умов засуджених та осіб, узятих під варту, які утримуються в Хмельницькому слідчому ізоляторі на 2017-2020 роки"
П'ятниця, 16 червня 2017, 15:32

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення п’ятнадцятої сесії
№6 від 31.05.2017

 

 

Про затвердження "Програми щодо забезпечення належних комунально-побутових умов засуджених та осіб, узятих під варту, які утримуються в Хмельницькому слідчому ізоляторі на 2017-2020 роки

 

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, з метою забезпечення належних комунально-побутових умов осіб, які утримуються в слідчому ізоляторі відповідно до вимог чинного законодавства, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України «Про попереднє ув’язнення», Кримінально-виконавчим Кодексом України, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити «Програму щодо забезпечення належних комунально-побутових умов засуджених та осіб, узятих під варту, які утримуються в Хмельницькому слідчому ізоляторі на 2017-2020 роки» (додається).

 

2. Фінансовому управлінню передбачити фінансування видатків на виконання заходів Програми у міському бюджеті.

 

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на відділ з питань оборонної-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, забезпечення правопорядку та зв’язку з військовими частинами.

 

 

Міський голова О.Симчишин

Останнє оновлення на П'ятниця, 16 червня 2017, 15:34
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02