Developed by JoomVision.com

Громадська рада

 

29000, вул. Гагаріна, 3, каб. 209, тел.: (067) 9323192

ел. пошта:gromradamisto@ukr.net

Голова громадської ради – Богачук Володимир Якович

Структура громадської ради

Склад громадської ради

armiya

Konkyrs

Пошук по сайту

anonsvacansy
 
 
Протокол № 2 засідання громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради від 29.06.2017р.

Протокол № 2

засідання громадської ради при виконавчому комітеті

Хмельницької міської ради

 

29 червня 2017 р.                                                                           м. Хмельницький

Всього членів громадської ради – 64.

Присутні на зборах:

37 членів громадської ради (список на 5 арк. додається),

заступник начальника управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради Назаров Р.Г.

Представники ЗМІ – журналіст газети «Проскурів».

На початку засідання перший заступник голови громадської ради Береза А. А. ознайомила присутніх із Рейтингом прозорості міст України, складеного за результати пілотного аналізу прозорості та відкритості міст, який провели Transparency International Україна спільно з Інститутом Політичної Освіти.

Експерти дослідили 25 обласних центрів, а також Маріуполь, Сєвєродонецьк і Білу Церкву за 91 показником, який характеризує 13 сфер і галузей.

Найпрозорішими містами України є Кропивницький, Київ та Івано-Франківськ. У п’ятірку лідерів також увійшли Миколаїв і Львів. Місто Хмельницький посів 14 місце.

Детальні результати дослідження на сайті transparentcities.in.ua https://transparentcities.in.ua/

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Затвердження (Обговорення) нової редакції Положення про громадську раду при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради.
  2. Затвердження персонального складу комісій громадської ради.
  3. Затвердження (Обговорення) нової редакції Регламенту громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради.
  4. Формування плану роботи громадської ради на ІІ-півріччя 2017 року.
  5. Прийняття звернення до міського голови О. Симчишина «Про комунікацію громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради із Хмельницькою міською радою та виконавчим комітетом».
  6. Різне.

Голова громадської ради Богачук В.Я. запропонував затвердити порядок денний засідання громадської ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

"ЗА" – одноголосно;

"ПРОТИ" – немає;

"УТРИМАЛИСЬ" – немає.

ПОСТАНОВИЛИ:

Затвердити  порядок денний засідання громадської ради.

СЛУХАЛИ:

Швець В.Ф. запропонував розглянути у «різному» питання про звернення ГР до міського голови Симчишина О.С. з проханням під час підготовки та розгляду на засіданні міської ради Схеми комплексного озеленення території міста Хмельницького врахувати пропозиції, напрацьовані на засіданні комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, щодо збереження існуючих зелених зон та убезпечить їх від неправомірної забудови.

ГОЛОСУВАЛИ:

"ЗА" – одноголосно;

"ПРОТИ" – немає;

"УТРИМАЛИСЬ" – немає.

Поворознюк Є. Є. Порадив включити до «різного» питання щодо делегування представника ГР до складу виконавчого комітету Хмельницької міської ради. 

ГОЛОСУВАЛИ:

"ЗА" – 28 чол.;

"ПРОТИ" – немає;

"УТРИМАЛИСЬ" – 9 чол.

Яневич-Федишина О. О. Розглянути пропозицію гуманітарної комісії  про організацію груп продовженого дня в середніх навчальних закладах міста. (Розглянути на правлінні і включити до порядку денного наступного засідання)

ПИТАННЯ №1

СЛУХАЛИ:

Богачук В.Я. Ознайомив з проектом нової редакції Положення про громадську раду при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради зі змінами та доповненнями, внесеними на засіданні правління ГР.

Назаров Р.Г. Звернув увагу на те, що у новій редакції Статуту територіальної громади міста Хмельницького (ст. 154) передбачено, що Положення про громадську раду при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради має затверджуватись на конференції громадських об’єднань.

Швець В.Ф. Оскільки новий Статут міста, ухвалений міською радою, не зареєстрований у юстиції, він ще не набрав чинності. Ми зробили всі дії до вступлення його в дію, тому зазначена норма, яка там прописана, буде стосуватися майбутньої громадської ради, яка буде обиратися у 2019 році.

Папуга О.Д. Громадська рада об’єднала голів громадських організацій, тому їх збори можуть одночасно вважатися і конференцією громадських об’єднань. Якщо встигнем до набрання чинності нового Статуту можемо зібрання, на якому затверджуватимуться установчі документи, називати зборами, якщо ні - конференцією.

Швець В.Ф. Озвучив пропозиції комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища до Положення ГР, пов’язані з новим Статутом міста, який відкриває нові можливості для діяльності громадської ради.(Пропозиції у протоколі засідання комісії).

Береза А.А. Запропонувала:

-          п.10 Положення ГР доповнити абзацом про виключення з членів ГР з нового типового положення;

-          п.11, абзац 5 про припинення повноважень голови ГР додати – у разі подання відповідної заяви, чи висловленням недовіри ГР;

-          п.15 про право участі голови ГР у засіданнях виконкому і сесій виключити, оскільки кожен громадянин міста має право брати в них участь;

-          п.21, абзац 6 включити пункт про конфлікт інтересів (із Закону про запобігання корупції).

Ковальчук Р. В. Включити озвучені пропозиції до Положення ГР та опублікувати доповнений проект Положення на офіційному сайті міської ради, в розділі Громадська рада.

ГОЛОСУВАЛИ:

"ЗА" – 36 чол.;

"ПРОТИ" – 1 чол;

"УТРИМАЛИСЬ" – немає.

ПОСТАНОВИЛИ:

Доопрацювати проект Положення про ГР зі змінами і доповненнями, що запропонували комісії, оприлюднити його на сторінці ГР сайту міської ради до 5 липня, розглянути проект на засіданні правління - 6 липня, затвердити Положення на засіданні (конференції) ГР - 11 липня.

Слухали Багачука В.Я. про схему роботи громадської ради: інформація від голови надходить трьом заступники, кожен з яких передає головам своїх комісії по напрямках, так доводиться до членів комісій.

 

ПИТАННЯ №2

Слухали голову громадської ради Богачука В. Я. про затвердження персонального складу комісій громадської ради (голів, заступників, секретарів, членів) сформованих на зборах комісій. Головам комісій надати уточнені протоколи.

Богачук В.Ф. Оскільки комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації, сформована на попередньому засіданні ГР, передбачає широке коло питань гуманітарного блоку, на засіданні комісії прийняте рішення про розділення її на дві комісії: Комісія з гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації; Комісія з питань охорони здоров’я, соціальної політики.

ГОЛОСУВАЛИ:

"ЗА" – 37 чол.;

"ПРОТИ" – немає;

"УТРИМАЛИСЬ" – немає.

ПОСТАНОВИЛИ: Розділити, утворену на попередньому засіданні громадської ради, Комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації на дві комісії: Комісія з гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації; Комісія з питань охорони здоров’я, соціальної політики.

Богачук В.Ф. Таким чином до складу громадської ради входить не шість, а сім комісій:

1. Комісія з питань розвитку інфраструктури, соціально-економічного розвитку, та інвестиційної політики. (Склад - 9 чоловік)

За рішенням комісії:

голова – Цимбалюк І.А.

заст. голови – Віраг Є.О.

секретар – Стародуб Ю.В.

            До складу комісії увійшли – Дузяк Р. В., Крук А.С., Полоницький В.М., Мороз С.В., Захаренко А.В., Таратасюк А.В.

2. Комісія з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста. (Склад - 6 чоловік)

За рішенням комісії:

голова – Ковальчук Р.В.

заст. голови – Букацький М.І.

секретар – Корніюк С.В.

До складу комісії увійшли - Шершова Л.А., Поворознюк Є.Є., Кривий О.М.

3. Комісія з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. (Склад - 7 чоловік)

За рішенням комісії:

голова – Котелба Р.О.

заст. голови – Швець В.Ф.

секретар – Бережнюк В.В.

До складу комісії увійшли – Молотай О.С., Боголюбський Д.М., Бровко В.В., Гуменюк В.М.

4. Комісія з гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації. (Склад - 9 чоловік)

За рішенням комісії:

голова – Щербанюк С.

заступники голови за напрямками – Яневич-Федишина О.О.(освіта), Ходецький П.А. (молодь, спорт), Копецький А.В.(культура, релігія)

секретар – Данилевський В.М.

До складу комісії увійшли – Панасова Т.А., Гура А.Б., Янковенко П.Я., Хома В.О.

5. Комісія з питань охорони здоров’я, соціальної політики

За рішенням комісії:

голова – Янцаловський О.Й.

заступник голови – Мойсюк В. І.

секретар – Макогнюк С. В.

До складу комісії увійшли: Антонюк Г. С., Мокра А. П., Соловей А. В.,  Янковенко П. Г., Кухар В. П.

6. Комісія з питань планування, бюджету, фінансів.

За рішенням комісії:

голова – Севастьянова С.П.

заступник голови – Шпулак Н.В.

секретар – Кошай Н.А.

До складу комісії увійшл: Бірюк Л. В., Дичок О. А., Когут О. А., Лісовик В. В., Крижанський В. В., Сніховський О. О.

7. Комісія з питань регламенту, організації роботи ГР, антикорупційної політики, зав’язків з правоохоронними органами та військовими частинами.

За рішенням комісії:

голова – Покотило О. А.

заступник голови – Сторожук А. М.

секретар – Мороз О. В.

До складу комісії увійшли: Андріїшина В. В., Велиган В. Р., Німець В. Г., Стукан І. М., Папуга О. Д.,  Олешко І.І., Повадюк О. Є.

ГОЛОСУВАЛИ:

"ЗА" – 37 чол.;

"ПРОТИ" – немає;

"УТРИМАЛИСЬ" – немає.

ПОСТАНОВИЛИ: Затвердити персональний склад комісій.

 

 

 

ПИТАННЯ №3

Богачук В. Я. Про обговорення нової редакції Регламенту громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради.

СЛУХАЛИ: Цимбалюка І.А., Швеця В.Ф., Янцаловського О.Й. про зміни та доповнення до нової редакції Регламенту ГР. (В протоколах комісій)

Мороз С.В. Запропонував включити до обов’язків секретаріату ведення сторінки громадської ради у соціальних мережах, де активно висвітлювати її діяльність.

Богачук В. Я. Доручив відпрацювати пропозиції та надати у секретаріат.

ГОЛОСУВАЛИ:

"ЗА" – 36 чол.;

"ПРОТИ" – 1 чол;

"УТРИМАЛИСЬ" – немає.

ПОСТАНОВИЛИ:

Доопрацювати проект Регламенту громадської ради зі змінами і доповненнями, що запропонували комісії, оприлюднити його на сторінці ГР сайту міської ради до 5 липня, розглянути проект на засіданні правління - 6 липня, затвердити на засіданні (конференції) ГР - 11 липня.

ПИТАННЯ №4

Слухали голову громадської ради щодо формування плану роботи громадської ради на ІІ-півріччя 2017 року. Богачук В.Я. доручив головам і заступникам голів комісій ГР звернутись до голів постійний депутатських комісій за напрямками та узгодити (прив’язатись) план роботи ГР  із роботою депутатських комісій та планом роботи міської ради на ІІ півріччя 2017року.

Швець В.Ф. запропонував включити в план роботи обстеження забудови різних мікрорайонів міста із залученням ЗМІ та широким висвітленням проблемних питань. Розпочати із м-ну Ружична. Для формування пропозиції до обговорення проекту змін до Генерального плану забудови міста Хмельницького.

ГОЛОСУВАЛИ:

"ЗА" – 37 чол.;

"ПРОТИ" – немає;

"УТРИМАЛИСЬ" – немає.

ПОСТАНОВИЛИ: Головам комісій до 5 липня надати правлінню відпрацьовані пропозиції до плану роботи ГР на друге півріччя 2017 року.

ПИТАННЯ №5

Слухали Березу А.А. про звернення ГР до Хмельницької міської ради про покращення комунікації Громадської ради із Хмельницької міською радою та її виконавчим комітетом.(Звернення додається).

Швець В.Ф. запропонував доповнити озвучене Звернення ГР чотирма пунктами, які стосуються системності розміщення та своєчасної публікації і оновлення рішень міської ради та виконавчого комітету на сайті міської ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

"ЗА" – 37 чол.;

"ПРОТИ" – немає;

"УТРИМАЛИСЬ" – немає.

ПОСТАНОВИЛИ: Ухвалити Звернення ГР до Хмельницької міської ради Про комунікацію Громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради із Хмельницькою міською радою та її виконавчим комітетом із доповненнями, запропонованими Швецем В.Ф.

ПИТАННЯ №6

Слухали Швеця В.Ф. про звернення ГР при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради до міського голови Симчишина О.С. з проханням під час підготовки та розгляду на засіданні міської ради Схеми комплексного озеленення території міста Хмельницького врахувати пропозиції, напрацьовані на засіданні комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, , які забезпечать загальні інтереси усієї територіальної громади із збереження існуючих зелених зон та убезпечить їх від неправомірної забудови. (Звернення додається).

Наголосив на важливості на актуальності його прийняття, оскільки на 14 липня заплановані громадські слухання по Генплану.

ГОЛОСУВАЛИ:

"ЗА" – одноголосно;

"ПРОТИ" – немає;

"УТРИМАЛИСЬ" – немає.

ПОСТАНОВИЛИ: Ухвалити зазначене Звернення та передати його на розгляд міського голови.

Слухали Поворознюка Є. Є., який запропонував  звернутися до міського голови Симчишина О.С. з питання включення голови громадської ради Богачука В.Я. до складу виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Богачук В.Я. висловив переконання, що для того аби громадську раду чула влада у виконавчому комітеті має бути її представник. 

ГОЛОСУВАЛИ:

"ЗА" –35 чол.;

"ПРОТИ" – немає;

"УТРИМАЛИСЬ" – 2 чол.

ПОСТАНОВИЛИ: Направити звернення до міського голови щодо включення голови громадської ради Богачука В.Я. до складу виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Голова громадської ради Богачук В.Я. запропонував закрити засідання, призначити наступне засідання громадської ради на 11 липня 2017року.

ГОЛОСУВАЛИ:

"ЗА" – одноголосно;

"ПРОТИ" – немає;

"УТРИМАЛИСЬ" – немає.

Голова громадської ради                                                            В. Богачук

Секретар                                                                                     О. Дорога

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02