Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

85. "Про перейменування позашкільних навчальних закладів та затвердження нової редакції статутів позашкільних навчальних закладів"
Четвер, 13 липня 2017, 17:51

 


Україна
Хмельницька міська рада
Рішення п’ятнадцятої сесії
№85 від 31.05.2017

 

 

Про перейменування позашкільних навчальних закладів та затвердження нової редакції статутів позашкільних навчальних закладів

 

 

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету, пропозицію постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації, з метою приведення у відповідність до Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 №440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру», у зв’язку із припиненням управління освіти Хмельницької міської ради шляхом перетворення в Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради, відповідно до Закону України «Про освіту», Закону України «Про позашкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 6 травня 2001р. №433 «Про затвердження переліку типів позашкільних навчальних закладів і Положення про позашкільний навчальний заклад», постанови Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008р. №993 «Про затвердження Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу», Типового Положення про дитячий заклад оздоровлення та відпочинку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2009 року №422, Положення про центр, будинок, клуб, бюро туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді, станцію юних туристів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 19.12.2002 року №730, Положення про міжшкільний навчально-виробничий комбінат, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 30.11.1993 №430, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Перейменувати Хмельницький дитячо-юнацький центр управління освіти Хмельницької міської ради на Хмельницький дитячо-юнацький центр.

 

2. Перейменувати Дитячо-юнацьку спортивну школу управління освіти Хмельницької міської ради на Дитячо-юнацьку спортивну школу Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради.

 

3. Затвердити нову редакцію Статуту:

3.1. Хмельницького дитячо-юнацького центру, яку доручити підписати директору Хмельницького дитячо-юнацького центру П.Мельнику, згідно з додатком 1.

3.2. Дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, яку доручити підписати директору Дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради О.Тісліну, згідно з додатком 2.

3.3. Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, яку доручити підписати директору Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Л.Стебло, згідно з додатком 3.

3.4. Позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс «Чайка» м.Хмельницького», яку доручити підписати директору позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс «Чайка» м.Хмельницького» А.Паламарчук, згідно з додатком 4.

3.5. Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, яку доручити підписати директору Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва М.Пилипак, згідно з додатком 5.

3.6. Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату, яку доручити підписати в.о. директора Хмельницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату О.Кріуліній, згідно з додатком 6.

 

4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Мельник і Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради.

 

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

 

 

Міський голова О.Симчишин

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02