У Хмельницькому стартували гулянки для малечі
Субота, 05 серпня 2017, 21:14

Цікаве дійство "Дитяча гулянка" для наймолодших мешканців міста на майданчику перед кінотеатром ім. Т. Шевченка організувала Хмельницька міська рада. Діти, які разом зі своїми батьками завітали на свято, мали можливість взяти участь у танцювальних майстер-класах, руханках, різноманітних іграх і конкурсах, які підготували для малечі управління культури і туризму спільно з міським будинком культури і міською центральною бібліотекою. Аби популяризувати спорт і якомога більше дітей залучити до занять фізичною культурою та спортом тут  також відбулися показові виступи юних спортсменів, які займаються у секції з регбі в НВК№10, розвиваючи вольові та фізичні якості.

alt

Якість тренувального та виховного процесу забезпечує тренер вищої категорії, майстер спорту України з регбі Олександр Мігунов.
Майстер-клас з українських народних танців для малечі провели учасники ансамблю народного танцю “Веселка”.
Найактивніші учасники святкового дійства отримали призи та запрошення на різноманітні атракціони від міської ради та співорганізаторів заходу.
alt
Ідея проведення такого свята належить керуючій справами виконавчого комітету Юлії Сабій.
“Сподіваємось, що дитячі гулянки, танці з аніматорами сподобаються маленьким мешканцям нашого міста і вони щосуботи приходитимуть весело і жваво проводити час”, - зазначила керуюча справами Юлія Сабій.
Дитячі гулянки проходитимуть щосуботи на майданчику перед кінотеатром Шевченка, зокрема наступні відбудуться 12 серпня, початок о 17:00.
На дітей чекатиме нова цікава та змістовна програма з аніматорами, конкурсами і розвагами. Тож запрошуємо усіх дітей та їх батьків весело і змістовно провести дозвілля. До участі в організації дитячих гулянок міська влада залучатиме нові підприємства, установи та організації міста. Надалі подібні заходи планується проводити в усіх мікрорайонах Хмельницького.
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
alt
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02