Хмельничани разом з відомими українськими митцями поринули у “Безкінечну подорож”
П'ятниця, 25 серпня 2017, 17:57

 

Для хмельничан у мистецькому дворику музичної школи ім. М. Мозгового відомі українські митці представили сучасну інтерпретацію “Енеїди” Івана Котляревського. «Безкінечна подорож, або Енеїда» – це мультимедійний колаж з елементами лекції (Юрій Андрухович), концерту (Марк Токар і Віктор Новожилов) та банкету (vj-група CUBE та всі-всі-всі), режисура Олі Михайлюк (АртПоле). Хмельницький став другими містом, у якому відбулася прем'єра проекту.

Юрій Андрухович розповів, що День Незалежності - одне з його улюблених свят і, як усі люди мистецтва, коли інші відпочивають, він любить працювати. “Дуже приємно у цей день не просто святкувати, а ще щось таке цікаве робити, - говорить Юрій Андрухович. - Я з радістю прийняв пропозицію від хмельницької влади, думаю, ми усі в нашій групі дуже зраділи, коли дізналися, що на День Незалежності у Хмельницькому будемо виступати з цим проектом”.

Музичні і танцювальні несподіванки, частування наливками - усе це елементи “Безкінечної подорожі”, які створили особливу атмосферу. Хмельничани довго аплодували артистам та не відпускали Юрія Андруховича.
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
 

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02