Developed by JoomVision.com

Громадська рада

 

29000, вул. Гагаріна, 3, каб. 209, тел.: (067) 9323192

ел. пошта:gromradamisto@ukr.net

Голова громадської ради – Богачук Володимир Якович

Структура громадської ради

Склад громадської ради

armiya

Konkyrs

Пошук по сайту

anonsvacansy
 
 
Протокол № 5 засідання громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради від 31.10.2017 року
Протокол № 5

засідання громадської ради при виконавчому комітеті

Хмельницької міської ради

 

31 жовтня 2017 р.                                                                          17.00

Місце проведення: мала зала ХМР

Всього членів громадської ради64 чол.

Присутні на зборах: 33 члена Громадської ради, заступник начальника управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради Назаров Р.Г.

Представник ЗМІ - Разуваєв В.А. (газета ХМР «Проскурів»).

Головує: Богачук В.Я. – голова громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради.

СЛУХАЛИ:

Богачук В.Я.

Оголосив порядок денний засідання Громадської ради, опрацьований і затверджений на правлінні.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.   Про аналіз роботи (щодо участі членів Громадської ради в засіданнях ГР, профільних комісій) за 5 місяців 2017 р. та виключення з членів Громадської ради за неявки на засідання без поважної причини

2.   Про готовність навчально-виховних закладів та закладів культури до опалювального сезону 2017-2018 р.р.

3.   Про оптимізацію роботи Хмельницького МКП «Електротранс».

4.   Про роботу приймального відділення Хмельницької міської лікарні.

5.   Про Звернення по дитячих ігрових майданчиках.

6.   Про Звернення до Верховної Ради України щодо переселенців із зони АТО.

7.   Про Звернення до виконавчого комітету щодо поіменного голосування членів виконкому його на засіданнях.

8.   Різне.

СЛУХАЛИ:

Кривий О.М. Запропонував невідкладно розглянути на засіданні питання про скоєння 31 жовтня нападу на члена Громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради Артура Сторожука із нанесенням йому тілесних ушкоджень.

Богачук В.Я. Питання про цей безпрецедентний випадок ми розглянемо першочергово, поза порядком денним.

Хто за те, щоб запропонований порядок денний прийняти до роботи?

ГОЛОСУВАЛИ: "ЗА" – 33 чол.; "ПРОТИ" – немає; "УТРИМАЛИСЬ" – немає.

ПОСТАНОВИЛИ: Затвердити порядок денний засідання Громадської ради з доповненням.

 

 

ПИТАННЯ

Про напад і побиття члена Громадської ради Сторожука А.М.

 

СЛУХАЛИ:

Береза А. А. Поінформувала, що 30 жовтня член Громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради, керівник Хмельницького обласного осередку “Автомайдану”, екс-керівник обласного осередку “Стоп корупції”  Сторожук А.М брав участь у прес-конференції, під час якої було порушено низку резонансних питань в частині правоохоронних органів, зокрема відносно розслідування та закриття кримінальних справ щодо окремих політиків міста Хмельницького.

Наступного дня, 31 жовтня, о 12.00 на Артура Сторожука поблизу його будинку, на вул. Зарічанській, 16, ззаду напали двоє невідомих, вдарили по голові, збили на землю, били ногами, завдали тілесних ушкоджень, спричинили струс головного мозку.

З приводу інциденту постраждалий подав заяву у поліцію. Справу під особистий контроль взяв начальник Хмельницького ВП ГУНП в Хмельницькій області Онісьєв В.А.

Береза А.А. переконана, що цей безпрецедентний випадок є неприпустимим елементом залякування, тому пропонує Громадській раді висловити свою принципову позицію з приводу неприпустимого інциденту.

Богачук В.Я. Запропонував звернутись до керівництва поліції міста Хмельницького та керівництва Хмельницької місцевої прокуратури з вимогою особливого контролю за ходом досудового розслідування у справі нападу на члена Громадської ради Сторожука А.М. та доведення її до суду. Щомісячно інформувати громадську раду при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради про ситуацію щодо розслідування даного кримінального правопорушення.

Про хід досудового розслідування у даній справі керівництву особисто проінформувати на черговому засіданні громадської ради 28 листопада 2017 року.

ВИРІШИЛИ: Доручити Березі А.А. і Кривому О.М. відпрацювати текст відповідного Звернення від Громадської ради до керівництва поліції міста Хмельницького та керівництва Хмельницької місцевої прокуратури.

ПИТАННЯ №1

 

СЛУХАЛИ:

Богачук В.Я.

Довів до учасників засідання результати проведеного моніторингу та список претендентів на виключення з членів Громадської ради за неявки на засідання ГР без поважної причини впродовж 5-ти місяців 2017 р. за його підсумками. До озвученого списку потрапили вісім осіб - Боголюбський Д.М., Бондар Е.В., Бровко В.В., Когут О.А., Копецький А.В., Крижанський В.В., Крук А. С., Стукан І.М.

Голова ГР на перший раз запропонував демократичний підхід: заслухати порушників дисципліни, дозволити тим, хто має можливість і бажання, надалі працювати у профільних комісіях і в Громадській раді.

Тих, хто з якихось причин не працював, і знов не буде долучатись до роботи, за два пропуски виключати зі складу ГР автоматично згідно з діючим Регламентом і Положенням ГР.

Бровко В.В., Когут О.А., Копецький А.В., Стукан А.М. пояснили причини пропусків та виявили бажання працювати далі, активно включатися в роботу ГР і профільних комісій.  

Мойсюк В.І. Запропонував залишити Крижанського В.В. у складі ГР, оскільки він має поважні причини - виявив активну громадянську позицію, очолив «Авто. Євро. Сила», є одним з організаторів мітингів під Верховною Радою, у теперішній час перебуває закордоном.

 

Богачук В.Я. Зробимо виключення для Крижанського В.В., але якщо він не з’явиться на наступне засідання ГР чи профільної комісії однозначно буде виключений. Таким чином список скоротився до трьох осіб.

Хто за те, щоб виключити з членів Громадської ради Боголюбського Д.М., Бондаря Е.В., Крука А. С.?

 

ГОЛОСУВАЛИ: "ЗА" –31 чол.; "ПРОТИ" – 1 чол.; "УТРИМАЛИСЬ" – 1 чол.

ВИРІШИЛИ:

Виключити з членів Громадської ради за неявку на засідання ГР двох і більше разів поспіль без поважної причини Боголюбського Д.М., Бондаря Е.В., Крука А. С.

ПИТАННЯ №2

 

СЛУХАЛИ:

Щербанюк С.М. Доповів про готовність навчально-виховних закладів та закладів культури до опалювального сезону 2017-2018 р.р.

Зауважив, що моніторинг шкіл, дитячих садочків і закладів культури міста гострих проблем з готовністю до опалювального сезону не виявив. Тепло у ці заклади подали ще до початку опалювального сезону. Усі служби спрацювали оперативно і злагоджено.

Пізніше тепло подали лише у деякі дитячі спортивні школи.

ВИРІШИЛИ:

Інформацію Сергія Щербанюка взяти до відома.

ПИТАННЯ №3

 

СЛУХАЛИ:

Цимбалюк І. А. Поінформував, що комісія з питань розвитку інфраструктури, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики Громадської ради напрацювала низку актуальних питань роботи електротранспорту в місті, дати відповіді на які на наступне засідання запросять керівництво Хмельницького МКП «Електротранс». Після цього профільна комісія ГР визначатиметься зі своїми заходами для оптимізації роботи комунального підприємства.

Серед інших у переліку для звернення до керівництва МКП «Електротранс» такі питання:

-          Яка сума чистого доходу (збитків) становить від перевезення платних пасажирів електротранспортом?

-          Скільки перевезено пільгових пасажирів електротранспортом за останні три квартала поточного року?

-          Яка сума компенсації за пільгові перевезення електротранспортом надана підприємству, яке співвідношення даної суми до фактично перевезених пасажирів пільгових категорій?

-          Які додаткові послуги надаються підприємством для покращення фінансового стану?

-          Який технічний стан рухомого складу? Який період окупності транспортних засобів, закуплених за останні три роки?

-          Які альтернативи для покращення технічного рухомого складу, окрім купівлі нових транспортних засобів?

Тощо.

Ковальчук Р.В., Поворознюк Є.Є., Швець В.Ф., Мороз С. В., Сніховський О.О. надали низку пропозиції і доповнень до запропонованого переліку питань. Вони стосувалися використання безконтактних засобів обліку пасажирів, запровадження картки хмельничанина для безоплатного проїзду у громадському транспорті, щодо введення електронних квитків, участі у міжнародній програмі Електронне інформаційне табло на зупинках громадського транспорту, розкриття умов та механізмів проведення тендерів на закупівлю транспортних засобів через систему «Прозоро», врахування при закупівлях питання безпеки перевезення пасажирів та інші.

ВИРІШИЛИ: Доручити голові комісії з питань розвитку інфраструктури, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики ГР Ігорю Цимбалюку підготувати проект Звернення до керівника ХМКП «Електротранс» з урахуванням висловлених на засіданні пропозицій та направити його за призначенням.

На наступне засідання ГР запросити директора ХМКП «Електротранс» В. Паламарчука або заступника директора підприємства з економічних питань О. Вовк.

ПИТАННЯ №4

 

Богачук В.Я. Довів до відома присутніх, що питання Про особливості роботи приймального відділення Хмельницької міської лікарні у даний час розглядається на розширеному засіданні ГР при управлінні охорони здоров’я Хмельницької міської ради, що відбувається одночасно із засіданням ГР при виконавчому комітеті.

Запропонував заслухати голову профільної комісії Янцаловський О. Й. на наступному засіданні ГР. За результатами розгляду спеціальної комісії дати вичерпну інформацію про дії і кроки, які необхідно зробити місту, щоб людей, яких поліція доставляє на приймальне відділення міської лікарні у неадекватному стані, приймав окремий лікар в окремому місці аби не створювати незручностей для решти хворих.

ВИРІШИЛИ: Перенести розгляд питання Про роботу приймального відділення Хмельницької міської лікарні на наступне засідання.

 

ПИТАННЯ №5

 

СЛУХАЛИ:

Макогнюк С.В. Поінформувала про створення на базі одного з дитячих садочків інклюзивного дитячого клубу (25 чол. у тому числі діти з аутизмом) та його успішну діяльність.

Зауважила про важливість відкриття реабілітаційних центрів зі спеціальними умовами для розвитку особливих дітей при кожному ДНЗ.

Розповіла, що Хмельницькій обласній асоціації педагогів «Нове покоління», яка опікується дітьми з вадами розвитку, надали дозвіл на використання дитячого майданчика у ДНЗ №26. Але власних можливостей для його облаштування організації не вистачає, тому потрібна допомога  міської влади для створення на майданчику належних умов для дітей з особливостями.

Ковальчук Р. В., Поворознюк Є.Є., Букацький М.І. Запропонували розширити питання,  звернути увагу міського голови на критичну ситуацію зі всіма дитячими майданчиками, які були на балансі колишніх ЖЕКів. Провести інвентаризацію дитячих майданчиків, виявити такі, що не обліковані, вирішити за ким їх закріпити. Надати інформацію про відповідність дитячих майданчиків технічним умовам та безпечності їх використання.

 

ВИРІШИЛИ: Доручити Ковальчуку Р. В., Букацькому М.І., Макогнюк С.В. підготувати проект Звернення від ГР до Хмельницького міського голови Про стан та розвиток дитячих ігрових майданчиків у місті, врахувати у тексті висловлені під час засідання пропозицій.

Окремим пунктом у Зверненні аргументувати прохання про допомогу в облаштуванні спеціального ігрового майданчика для розвитку та соціалізації дітей з особливими потребами у ДНЗ №26.  

 

ПИТАННЯ №6

 

СЛУХАЛИ:

Дорогу О.С. Доповіла про доопрацьоване та доповнене Звернення до Президента України, голови Верховної Ради України, прем’єр-міністра України щодо прийняття програми та розроблення механізму для отримання житлової площі внутрішньо переміщеними особами  із Сходу України та Криму.

 

Швець В.Ф. Повідомив, що напередодні Кабмін ухвалив Постанову, якою на передбачив кошти на відшкодування витрат вимушеним переселенцям на вирішення житлових питань.

 

Ковальчук Р.В. Запропонував доповнити текст Звернення інформацією про кількість внутрішньо переміщених осіб із зони АТО, які проживають у місті Хмельницькому та Хмельницькій області.

 

Богачук В.Я. Хто за таку редакцію Звернення до Президента України Петра Порошенка, голови Верховної Ради України Андрія Парубія, прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо прийняття Програми про доступне житло та розроблення механізму для отримання житлової площі внутрішньо переміщеними особами із Сходу України та Криму, з доповненням інформацією про кількість таких осіб у місті Хмельницькому і області?

ГОЛОСУВАЛИ: "ЗА" – 23 чол.; "ПРОТИ" – 2 чол.; "УТРИМАЛИСЬ" – 8 чол.

ВИРІШИЛИ: Направити Звернення щодо прийняття програми та розроблення механізму для отримання житлової площі внутрішньо переміщеними особами  із Сходу України та Криму за призначенням.

ПИТАННЯ №7

 

СЛУХАЛИ:

Березу А.А. Доповіла про Звернення до виконавчого комітету Хмельницької міської ради щодо поіменного голосування членів виконкому на його засіданнях. Озвучила підготовлені з цього приводу два проекти рішень ГР і виконавчого комітету.

Зауважила, що суть запропонованих рішень полягає в тому, щоб сприяти прозорості процесу голосування, відкритості роботи виконавчого комітету та здійснення громадського контролю за голосуванням кожного члена виконкому.

Ухвалення передбачених проектом рішення змін до регламенту роботи виконавчих органів Хмельницької міської ради дозволить підвищити персональну відповідальність членів виконавчого комітету і покращити якість роботи місцевого самоврядування загалом.

Повідомила, що в Україні є практика застосування подібних рішень.

Букацький М.І., Андріїшина В.В., Швець В.Ф. взяли участь в обговоренні, пропонували оприлюднювати рішення виконкому та результати поіменного голосування у додатку до газети міської ради «Проскурів».

Богачук В.Я. Ставиться на голосування проект рішення ГР «за основу» з внесеними поправками.

ГОЛОСУВАЛИ: "ЗА" – 33 чол.; "ПРОТИ" – немає; "УТРИМАЛИСЬ" – немає.

 

Богачук В.Я. Ставиться на голосування проект рішення ГР «вцілому».

ГОЛОСУВАЛИ: "ЗА" – 33 чол.; "ПРОТИ" – немає; "УТРИМАЛИСЬ" – немає.

ВИРІШИЛИ: Ухвалити рішення Громадської ради Про звернення до виконавчого комітету Хмельницької міської ради щодо поіменного голосування членів виконкому на його засіданнях.

СЛУХАЛИ: Березу А.А. про проект рішення ГР щодо внесення змін у порядок участі громадськості у засіданнях сесій міської ради стосовно виключення обмежуючої норми про письмове повідомлення про участь у засіданнях постійних комісій та сесій міської ради не пізніше ніж за 2 дні до їх проведення у відділ сприяння діяльності депутатів, як таку, що суперечить законодавству.

ГОЛОСУВАЛИ: "ЗА" – 33 чол.; "ПРОТИ" – немає; "УТРИМАЛИСЬ" – немає.

 

ВИРІШИЛИ: Підтримати проект запропонованого рішення ГР з урахуванням внесених поправок.

ПИТАННЯ №8 (Різне)

СЛУХАЛИ:

Ходецького П.А. інформацію про проблемні питання в фінансуванні та роботі дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, пов’язані з тим, що всі воно перебувають на балансі обласної ради, але при цьому фінансуються з міського бюджету.

Швець В.Ф. порадив звернутись до міського голови з пропозицією розробити і затвердити Програму участі хмельницьких спортсменів у міжнародних змаганнях.

ВИРІШИЛИ: Підготувати Звернення до Хмельницького міського голови про затвердження Програми участі спортсменів міста у міжнародних змаганнях.

Запропонувати прийняти на баланс Хмельницької міської ради ДЮСШ №2 «Спартак».

Звернутись до голови Хмельницької обласної ради Загороднього М.В. з рекомендацію передати з балансу області на баланс міста ДЮСШ №1 «Буревісник» і ДЮСШ №3 «Авангард». Відправити підготовлені звернення за належністю.

Це дозволить проводити фінансування діяльності цих спортивних закладів у повному обсязі.

 

Сніховського О.О. Поінформував про успішний робочий візит до Хмельницького голови Державної регуляторної служби України Ляпіної К. М., її участі у конференції з питань спрощення ведення бізнесу та позитивну оцінку роботи Хмельницького маслозаводу.

Про правову оцінку керівництва піцерії «Челентано», які підтримали футбольний чемпіонат, що проводився на тимчасово окупованій території в Донецьку.

Гуменюка В.М. Про Звернення до міського голови:

- щодо влаштування пішохідного переходу через залізничну колію з вул. Старокостянтинівське шосе на вул. Красовського, який з’єднує центральну частину міста з мікрорайоном Дубове;

- щодо вжиття необхідних заходів для облаштування пішохідного переходу до обласної лікарні за межами робочої зони вздовж огорожі на вул. Красовського, 6/1.

Богачук В.Я. Щодо першого звернення, то вона за належністю має направлятись на керівника Жмеринської дирекції залізничних перевезень Любініна А.О.

По Старокостянтинівському шосе через залізницю розробляється проектно-кошторисна документація транспортної розв’язки, тому це питання  з часом буде вирішене. 

Вирішення другої проблеми заходиться в компетенції міської влади.

Богачук В.Я. Порядок денний вичерпаний. Засідання Громадської ради закрите.

Призначити засідання правління ГР на 14 листопада, наступне засідання Громадської ради провести 28 листопада 2017року.

ГОЛОСУВАЛИ: "ЗА" –33 чол.; "ПРОТИ" – немає; "УТРИМАЛИСЬ" – немає.

Голова громадської ради                                                               В. Богачук

Секретар зборів                                                                               А. Гура

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02