Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

39. "Про затвердження Програми сприяння впровадження відновлювальних джерел енергії власниками приватних житлових будинків м.Хмельницького на 2018–2029 роки та Порядку відшкодування частини витрат на виконання заходів Програми сприяння впровадження відно"
Четвер, 04 січня 2018, 11:13

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення дев’ятнадцятої сесії
№39 від 27.12.2017

 

 

Про затвердження Програми сприяння впровадження відновлювальних джерел енергії власниками приватних житлових будинків м.Хмельницького на 2018–2029 роки та Порядку відшкодування частини витрат на виконання заходів Програми сприяння впровадження відновлювальних джерел енергії власниками приватних житлових будинків м.Хмельницького на 2018-2029

 

 

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про електроенергетику», «Про засади функціонування ринку електричної енергії України», «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Програму сприяння впровадження відновлювальних джерел енергії власниками приватних житлових будинків м.Хмельницького на 2018-2029 роки (додаток 1).

 

2. Затвердити Порядок відшкодування частини витрат на виконання заходів Програми сприяння впровадження відновлювальних джерел енергії власниками приватних житлових будинків м.Хмельницького на 2018-2029 (додаток 2).

 

3. Відповідальність за виконанням рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука та заступника міського голови В.Гончарука.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 

 

Міський голова О.Симчишин

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02