Developed by JoomVision.com

Громадська рада

 

29000, вул. Гагаріна, 3, каб. 209, тел.: (067) 9323192

ел. пошта:gromradamisto@ukr.net

Голова громадської ради – Богачук Володимир Якович

Структура громадської ради

Склад громадської ради

armiya

Konkyrs

Пошук по сайту

anonsvacansy
 
 
Протокол №7 засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради від 26 грудня 2017р.
Місце проведення: Мала зала ХМР

Час проведення 17 00 год.

На засіданні присутні: 34 чол.

Запрошені: директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Чорнієвич О.Б.; начальник управління охорони здоров’я Ткач Б.В.; заступник начальника управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Назаров Р.Г.

Головує: Богачук В Я голова Громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради.

Слухали: інформацію Богачука  В Я про порядок денний засідання громадської ради.

Вирішили: Затвердити наступний порядок денний:

1. Про стан земельних відносин та проект змін до Генерального плану м. Хмельницького./Доповідач директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних відносин Чорнієвич О Б  /.

2. Про реформування медичної галузі м. Хмельницького./Доповідач начальник управління охорони здоров’я Ткач Б В./

3. Про аналіз роботи Громадсько ради за 6 місяців 2017 року та виключення з членів Громадської ради./Доповідач Богачук В Я./

4. Про затвердження плану роботи Громадської ради на 1-ше півріччя 2018 року./Доповідач Богачук В.Я./

5. Про делегування представника від Громадської  ради до складу робочої групи при Хмельницькій обласній раді з вирішення питання про перерозподіл медичної субвенції з Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА до управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради у зв’язку з відкриттям  самостійного  гемодіалізного відділення на базі Хмельницької міської лікарні./Доповідач  Богачук  В.Я.|

6.Різне.

Голосували: ’’За ’’-34; ’’  Проти’’-0; ’’ Утр’’-0

 

Питання №1

Про стан земельних відносин та проект змін до Генерального плану м. Хмельницького.

 СЛУХАЛИ:

Чорнієвич О.Б. - директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради доповів про роботу департаменту. Зокрема поінформував про стан черги з надання земельних ділянок, кількість відведених громадянам (у т.ч. учасникам АТО) земельних ділянок у власність; аукціони з продажу права оренди землі; надходження до бюджету від сплати земельного податку, орендної плати за користування землею, коштів пайової участі; про розробку проектів містобудівної документації «Коригування генерального плану міста Хмельницького», «План червоних ліній магістральних вулиць», «Детальний план території центральної частини», «Історико-архітектурний опорний план» тощо.

(Повна інформація додається до протоколу).

 Богачук В.Я., Поворознюк Є.Є., Янковенко П.Г. ставили питання стосовно виділення земельних ділянок ветеранам АТО та переселенцям, окремих фактів незаконної забудови у місті, надходження коштів до бюджету міста від проведення земельних аукціонів тощо. 

Чорнієвич О.Б. Докладно відповів на порушені під час засідання питання.

ВИРІШИЛИ: - інформацію директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради взяти до відома.

Голосували: За-34; Проти- 0; Утр-0.

Питання №2

Слухали: Начальника управління охорони здоров’я Ткача Б.В ’’Про реформування медичної галузі м. Хмельницького.’’ –У своєму виступі Ткач Б.В. проінформував про стан реформування медичної галузі міста, акцентувавши увагу на наступних питаннях:

-Відкриття нових амбулаторій в мікрорайонах;

-Формуванні нових медичних центрів ПМСД;

-Особливостях роботи сімейних лікарів;

Окремо відмітив питання охорони здоров’я що вирішуватимуться у найближчій перспективі:

-Декларування між лікарем і пацієнтом;

-Автономізація медичних закладів;

-Переведення центрів ПМСД у міську комунальну власність;

-Створення паліативної хоспісної допомоги /при наявності коштів/,відновлюваного /реабілітаційного / центру лікування, ’’стресового кабінету’’.

Виступили: Панасова Т. Яка відмітила що реформа медичної галузі в місті потребує значної допомоги і уваги як з боку органів влади так і з боку громадськості.

Запитання до доповідача:

Зап.-Як проводитиметься підписання угод між лікарем і пацієнтом з 1.04.2018р.?

Відп.-По заяві пацієнта, при цьому останній має можливість в любий час змінити лікаря написавши новий договір.

Зап.-Чи має громадянин право на лікування не підписавши договір з лікарем?

Відп.-Так, має повне право.

Зап.-Хто такі парамедики?

Відп.-Парамедики-це медичні працівники які пройшли спеціальний вишкіл по наданню екстренної медичної допомоги.

Зап.-Обласне управління охорони здоров’я має плани будувати нову лікарню. Чому не забрати в підпорядкування військовий госпіталь/не діючий/,який знаходиться в м-ні Ракове?

Відп.-Госпіталь знаходиться у власності Міністерства оборони України.

Зап.-Як прив’язується надання безкоштовних ліків до місця проживання?

Відп.-Програма ’’Доступні ліки’’ /3 типи/ діє на території усієї України.

Зап.-Які преференції у пільгової категорії населення?

Відп.-Згідно Постанови КМУ №1303, скидки прописані по категоріях.

Зап.-Які зміни слід чекати в  стоматології ?

Відп.-На сьогодні маємо  плани переведення стоматологічних закладів до міської комунальної власності.

Слухали: Богачука В .Я, який підсумував виступ начальника міського управління охорони здоров’я.

Вирішили:  Інформацію начальника управління охорони здоров’я Ткача Б.В.-«Про стан реформування медичної галузі в м. Хмельницькому».- прийняти до відома.

Голосували: За-34;          Проти-0;         Утр-0.

Питання №3

Слухали: Богачука В.Я. «Про аналіз роботи Громадсько ради за 6 місяців 2017 року та виключення з членів Громадської ради."

У своєму виступі Богачук В.Я. проаналізував роботу Громадської ради за півріччя; кількість проведених засідань, підготовлених звернень, роботу профільних комісій, заслуханих керівників підрозділів виконавчого комітету. Піддав критиці членів Громадської ради які нехтують виконанням доручень, участю у засіданнях ради та роботі  профільних комісій. Закликав до чіткого дотримання вимог регламенту роботи Громадської ради. / матеріали доповіді в паперовому друці додаються до протоколу./

Вирішили:

-Аналіз роботи Громадської ради за 6 місяців 2017р. прийняти до відома;

-Питання виключення членів Громадської ради які порушують Регламент роботи ради-розглянути на черговому пленарному засіданні в січні 2018року.

Голосували: За-34; Проти- 0; Утр-0.

Питання №4

Слухали: Богачука В.Я. « Про затвердження плану роботи Громадської ради на 1-ше півріччя 2018 року.  /Доповідач Богачук В.Я./

Вирішили:

Головам профільних комісій надати пропозиції до плану роботи Громадської ради на 1-ше півріччя 2018р-заступнику голови ради Янковенко П.Г. для формування та затвердження його на черговому пленарному засіданні у січні 2018 року.

Голосували: За-34; Проти- 0; Утр-0.

Питання №5

 Про делегування представника від Громадської ради до складу робочої групи при Хмельницькій обласній раді з вирішення питання про перерозподіл медичної субвенції з департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА до управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради у зв’язку з відкриттям самостійного гемодіалізного відділення на базі Хмельницької міської лікарні.

СЛУХАЛИ:

Богачука В.Я. Про необхідність делегувати представника ГР до складу робочої групи при Хмельницькій обласній раді з вирішення питання про перерозподіл медичної субвенції з департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА до управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради у зв’язку з відкриттям самостійного гемодіалізного відділення на базі Хмельницької міської лікарні.

ВИСТУПИЛИ:

Велиган В.Р., Цимбалюк І.А., Щербанюк С.М., які пропонували обради до складу зазначеної робочої групи голову Громадської ради при управлінні охорони здоров’я Хмельницької міської ради Янцаловського О.Й.

ВИРІШИЛИ:

Обрати до складу робочої групи при Хмельницькій обласній раді з вирішення питання про перерозподіл медичної субвенції з департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА до управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради у зв’язку з відкриттям самостійного гемодіалізного відділення на базі Хмельницької міської лікарні, представника Громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради, голову Громадської ради при управлінні охорони здоров’я Хмельницької міської ради Янцаловського Олександра Йосиповича.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» - 33 чол., «Проти» - 1 чол., «Утримались» - 0.

Питання №6   -Різне.

Слухали: Інформацію Швеця В.Ф. щодо встановлених цін на підготовку та перевірку лічильників комунальними підприємствами «Хмельницькводоканал» та «Хмельницьктеплокомуненерго».

ВИРІШИЛИ:

-Профільній комісії ради підготувати лист на ім’я керівників вказаних підприємств з проханням дати роз’яснення,  які конкретно роботи включено до визначених цін.

Голосували: За-34; Проти- 0; Утр-0.

 

Голова Громадської ради                                                В. Богачук

 

Секретар засідання                                                           П.Янковенко

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02