У Хмельницькому пройшов турнір з гандболу
Середа, 31 січня 2018, 15:33

altДнями завершився Відкритий міський турнір з гандболу серед юнаків 2004 р.н. та молодше, присвячений Дню Соборності України. У змаганнях взяло участь 8 команд, 3 команди з Хмельницького та області, а також гості з Рівного, Вінниці, Тернополя та з Чернігівської області. 3 дні тривали запеклі матчі між командами-суперниками. У фінал турніру вийшла команда ДЮСШ №1 та команда з міста Волочиськ. Це був неймовірно захоплюючий фінал. Лідер змінювався щохвилини і наприкінці матчу хмельницькі спортсмени поступились суперникам в один м’яч. У підсумку турніру І місце посіла команда з Волочиська, ІІ місце ДЮСШ № 1 (Хмельницький) та ІІІ місце посіла команда з Красилова. Вітаємо наших хлопців та їх тренера-викладача Колісецьку І.Ю. із сріблом Відкритого міського турніру з гандболу, присвяченого Дню Соборності України. Команда переможець та команди призери були нагороджені кубками, грамотами та медалями. Також були відзначені та нагороджені кращі гравці команд пам’ятними призами.