Хмельницький підписав угоду з IFC
Понеділок, 26 лютого 2018, 16:44
alt21 лютого 2018 року Хмельницький міський голова Олександр Симчишин підписав угоду з IFC (Міжнародна фінансова корпорація) про надання консультаційних послуг в галузях управління твердими побутовими відходами та очищення стічних вод у місті Хмельницькому.
IFC проведе попередній аналіз концепцій проектів з управління твердими побутовими відходами та очищення стічних вод, що плануються до впровадження у місті Хмельницькому. Міжнародна фінансова корпорація висловить свої зауваження та побажання щодо їх технічної доцільності, інвестиційної привабливості та перспектив залучення фінансування на основі переліку затверджених критеріїв. 
Консультаційні послуги надаватимуться на безоплатній основі експертами IFC. За результатом аналізу місту буде надано письмові звіти. На підставі звітів та обговорення з керівництвом міста IFC визначить обсяг та строки своєї подальшої співпраці.
_______________________________
IFC (International Finance Corporation) – міжнародний фінансовий інститут, який входить в групу Світового банку. Штаб-квартира організації знаходиться у Вашингтоні, США. Акціонерами IFC є 184 країни світу.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02