Developed by JoomVision.com

Громадська рада

 

29000, вул. Гагаріна, 3, каб. 209, тел.: (067) 9323192

ел. пошта:gromradamisto@ukr.net

Голова громадської ради – Богачук Володимир Якович

Структура громадської ради

Склад громадської ради

armiya

Konkyrs

Пошук по сайту

anonsvacansy
 
 
ПРОТОКОЛ № 8 Засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради від 30 січня 2018 року

ПРОТОКОЛ № 8

засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради від 30 січня 2018 року

Місце проведення: мала зала ХМР

Час проведення 17 00 год.

Всього членів ради:  61 чол.

На засіданні присутні:  35 чол.

Запрошені : Директор  департаменту освіти та науки Миколаїв Р.Д.;

Начальник управління молоді та спорту Ремез С.С.; Начальник управління культури і туризму Ромасюков  А.Є.; Заступник начальника управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Назаров Р.Г.

Головує: Богачук В.Я. голова Громадської ради при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради.

Слухали: інформацію Богачука В.Я., який озвучив наступний порядок денний засідання:

1.-Про стан виконання Програм розвитку освіти ,культури, молоді і  спорту.

Доповідачі: Директор  департаменту освіти та науки Миколаїв Р.Д.;

 Начальник управління культури і туризму Ромасюков А.Є.

Начальник управління молоді та спорту Ремез С.С.

2.-Аналіз роботи Громадської ради /прийняття участі в засіданнях Громадської ради , профільних комісій/ за 7 (сім) місяців роботи та виключення з членів Громадської ради за неявки без поважних причин.

Доповідачі : Богачук В.Я. Дорога О.А.

3.-Проект звернення до міського голови щодо підрізки дерев по вулицях

Проспект Миру та Кропивницького.

Доповідач: Папуга О.Д.

4.- Проект звернення до міського голови щодо наведення порядку на вулицях прилеглих до центрального продовольчого ринку /паркування транспортних засобів на проїзній частині доріг і т. д./. Доповідач: Папуга О.Д.

5.-Звернення до Голови Верховної Ради та прем’єр-міністра України з питання відновлення права співвласників багатоповерхових будинків на безоплатне отримання у власність або в постійне користування земельних ділянок на яких розташовані ці будинки та прибудинкові території.

Доповідач : Богачук В.Я.

6. .-Звернення до Голови Верховної Ради щодо розробки проекту закону , який надавав би можливість для учасників бойових дій взамін земельних ділянок отримувати грошову компенсацію від держави.

 Доповідач : Богачук В.Я.

7.-Звернення до начальника ДПІ у м. Хмельницькому щодо надання можливості доступу (як користувача) до відповідних електронних баз даних по оплаті за землю відповідним органам Хмельницької міської ради.

Доповідач : Богачук В.Я.

8.-Затвердження плану роботи Громадської ради на 1-ше півріччя 2018 р.

Доповідач : Богачук В.Я.

9.Різне.

Слухали:  Директора  департаменту освіти та науки Миколаїва Р.Д.- Про стан виконання Програми розвитку освіти у 2017 році.                                                       В  Своєму виступі Миколаїв Р.Д. проінформував:

-Про зміну форматів проведення педагогічних колегій ,серпневих вчительських конференцій ,відновлення роботи батьківських форумів ,та впровадження електронних журналів, відмітив основні напрямки діяльності освітньої галузі на 2018 рік;

-В процесі обговорення доповіді Миколаїв Р.Д. надав вичерпні відповіді на питання що стосувалися:-діяльності дошкільних навчальних закладів та закладів професійно-технічної освіти;-діяльності груп продовженого дня ,стан спортивного та патріотичного виховання молоді, закупівлі товарів та послуг, перспективи конкурсного призначення директорів навчальних закладів.

Вирішили : Інформацію Директора  департаменту освіти та науки Миколаїва Р.Д.-” Про стан виконання Програми розвитку освіти у 2017 році.”- взяти до відома.

Голосували :- ’ЗА”- одноголосно.

Слухали : Начальника управління культури і туризму Ромасюкова А.Є.-’’Про стан виконання Програми розвитку культури і туризму у 2017 р.’’

У своєму виступі Ромасюков А. Є. проінформував про проведені у 2017 році загальноміські заходи в галузі культури (фестивалі , конкурси , виставки і т.п.), їх фінансування та потреби, відмітивши при цьому співпрацю з волонтерськими організаціями,  військовими частинами, бардами.

-Вперше започатковано мистецький календар.

-Проводиться постійна фінансова підтримка діяльності творчих мистецьких колективів та окремих виконавців . Широко популяризується Українське народне мистецтво . Проводиться ремонт міського будинку культури та виділяються кошти на утримання приміщень усіх закладів культури що належать міській комунальній власності. В даний час облаштовується нове приміщення для музею міста з виставковою та лекційною залами.

Вирішили: Інформацію начальника управління культури і туризму Ромасюкова А.Є.- взяти до відома.

Голосували: ’’За’’- одноголосно.

Слухали : Начальника управління молоді і спорту Ремеза С. С.-’’Про стан виконання Програми розвитку молоді і спорту у 2017 році.’’

-У своєму виступі Ремез С. С. ознайомив з діяльністю спортивних закладів та молодіжних центрів що підпорядковані управлінню молоді і спорту . Акцентував увагу на залучення молоді усіх категорій до спортивних заходів що проводяться як в комунальних так і приватних спортивних центрах, профілактиці правопорушень, діяльності батьківських комітетів та роботі з дітьми які мають вади із здоров’ям. Висвітлив спортивні досягнення молоді міста та розповів про виконання комплексної програми підтримки сім’Ї , перспективу створення молодіжного ХАБу в місті.

Вирішили: Інформацію начальника управління молоді і спорту Ремеза С.С.-взяти до відома.                                   

Голосували: ’’За’’-одноголосно.

Слухали:  Богачука В Я –’’Про аналіз роботи Громадської ради /прийняття участі в засіданнях Громадської ради , профільних комісій/ за 7 (сім) місяців роботи та виключення з членів Громадської ради за неявки без поважних причин.’’

Виступили : Ковальчук Р., Веліган В., Щербанюк С.

Вирішили: 1.Інформацію Богачука В.Я. взяти до відома.

2.За порушення регламенту роботи Громадської ради-пропуски засідань без поважних причин, виключити з її складу наступних членів ради:

Боголюбського Д.М; Бондаря Є.В; Вірага Е.О; Корніюка С.В; Крижанівського В.В.; Крука А.С.; Німця В.Г.; Тарасюка А.В.;  Захарченко А.В.; Олешко І.І.

Голосували: ’’За’’-одноголосно.

Слухали: Папугу О.Д.- про проект звернення до міського голови щодо підрізки дерев по вулицях  Проспект Миру та Кропивницького.

Вирішили: Звернення  до міського голови щодо підрізки дерев по вулицях  Проспект Миру та Кропивницького- затвердити (друкований текст додається до протоколу).

Голосували: ’’За’’-одноголосно.

Слухали: Папугу О.Д.- Про проект звернення до міського голови щодо наведення порядку на вулицях прилеглих до центрального продовольчого ринку /паркування транспортних засобів на проїзній частині доріг і т. д./.

Вирішили: Звернення  до міського голови щодо наведення порядку на вулицях прилеглих до центрального продовольчого ринку /паркування транспортних засобів на проїзній частині доріг і т. д./.- затвердити (друкований текст додається до протоколу).

Голосували: ’’За’’-одноголосно.

Слухали: Богачука В. Я. Про Звернення до Голови Верховної ради та прем’єр-міністра України з питання відновлення права співвласників багатоповерхових будинків на безоплатне отримання у власність або в постійне користування земельних ділянок на яких розташовані ці будинки та прибудинкові території.

Вирішили: Текст Звернення до Голови Верховної ради та прем’єр-міністра України з питання відновлення права співвласників багатоповерхових будинків на безоплатне отримання у власність або в постійне користування земельних ділянок на яких розташовані ці будинки та прибудинкові території - затвердити (друкований текст додається до протоколу).

Голосували: ’’За’’-одноголосно.

Слухали : Богачука В.Я. Про Звернення до Голови Верховної ради щодо розробки проекту закону , який надавав би можливість для учасників бойових дій взамін земельних ділянок отримувати грошову компенсацію від держави.

Вирішили: Текст Звернення до Голови Верховної ради щодо розробки проекту закону , який надавав би можливість для учасників бойових дій взамін земельних ділянок отримувати грошову компенсацію від держави.

- затвердити (друкований текст додається до протоколу).

Голосували: ’’За’’-одноголосно.

Слухали : Богачука В.Я. Про Звернення до начальника ДПІ у м. Хмельницькому щодо надання можливості доступу (як користувача) до відповідних електронних баз даних по оплаті за землю відповідним органам Хмельницької міської ради.

Вирішили: Текст Звернення до начальника ДПІ у м. Хмельницькому щодо надання можливості доступу (як користувача) до відповідних електронних баз даних по оплаті за землю відповідним органам Хмельницької міської ради - затвердити (друкований текст додається до протоколу).

Голосували: ’’За’’-одноголосно.

Слухали: Богачука В. Я. Про.-Затвердження плану роботи Громадської ради на 1-ше півріччя 2018 р.

Вирішили: План роботи Громадської  ради на 1-ше півріччя 2018 року-затвердити (друкований текст додається до протоколу).

Голосували: ’’За’’-одноголосно.

 

Голова Громадської ради                                      В. Богачук

Секретар засідання                                              П. Янковенко

 

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02