Питання створення об`єднаної територіальної громади із центром в місті Хмельницькому обговорили на інформаційному депутатському дні
Середа, 21 березня 2018, 19:22

altНа обговорення були запрошенні сільські голови Шумовець, Довидковець, Пирогівець, Шаровечки та представники Шумовецької територіальної громади.
Думки в депутатів розійшлися: Лев Бірюк та Олександр Василишин підтримали ініціативу про об’єднання, а от Анатолій Собко був набагато більш обережний щодо цього питання. Але усі одностайно погодилися з думкою  Ірини Ковальчук, що спершу потрібно зробити усі необхідні фінансові підрахунки та вивчити думку населення. Тому було прийнято рішення про створення відповідної робочої групи для вивчення даного питання, до складу якої увійдуть депутати міської ради та сільські голови. Також під час засідання заслухали звіти керівників профільних управлінь про виконання галузевих програм: Програми охорони довкілля міста Хмельницького на 2016-2020 роки та Програми утримання та розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Хмельницького на 2017-2020 роки. Детальніше. 

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02